Dış Mekan Ürünüİç Mekan Ürünü

Decovita Seramik

Modern ve etkileyici tasarımları, 2500’ün üzerinde desen çeşitliliği ile Decovita Seramik, yaşam alanlarını yepyeni bir görünüme kavuşturmak isteyenlerin tarzına, ruhuna uygun pek çok alternatif sunuyor.

Özel sır teknolojisiyle ürettiği seramiklerde doğal taş hissini yakalayan Decovita Seramik’in tasarımları mutfaktan yatak odasına, banyodan bahçe ve havuza, uygulandığı mekanlarda farkını ortaya koyuyor.

Baskı ve renk kalitesi, sabit ölçü güvencesi ve dayanıklılığıyla öne çıkan Decovita Seramik, çarpıcı renkleri, sıra dışı çizgileri, geçmişe dokunan veya geleceğe göz kırpan modelleri ile mekanlara yeni bir boyut katıyor.

Dingin ve Dengeli: Calm Natural
Şehirlerin kalabalıklaşması ve şehir yaşamının hızlanması ile beraber yaşam alanlarında daha sakin temalara ve dinlendiren renklere yönelim başladı.

Calm Natural da yalın çizgileri ve toprak tonlarıyla dingin bir atmosfer oluşturmak isteyenlerin tercihi. Doğal etkisi ve dokusuyla çevresiyle uyumluluğu gözeten seri, iç mekanlara da doğanın huzurlu zindeliğini yansıtıyor. Dengeli bir mekan üretmeye olanak tanıyan Decovita Calm Natural, her tür dekorasyona tamamlayıcı ve bütünleştirici olarak zarif ve duru bir güzellik katıyor.

Sofistike Doğallık: Handmade
İlhamını hammaddesinden ve yaşamın özünden; topraktan alan Decovita Handmade koleksiyonu, organik formları ve toprağın pastel tonları ile mekanlara sofistike bir doğallık katıyor.

Eğrisel hatları ve amorf çizgileriyle doğayı yansıtırken el yapımı seramik etkisi ile doğada hiçbir şeyin tekdüze ve kusursuz olmadığını da hatırlatıyor. Karoların kendi başına verdiği etnik hissiyat, tekrarlandığında ritmik bir ahenkle adeta bir sanat eserine dönüşüyor.

Asimetrik ve Özgün: Antique Pompei
Belirgin bir simetri kaygısı taşımaksızın, doğadaki çeşitliliği ve farklılığı vurgulayan kırık açılar, Decovita’nın Antique Pompei serisinde görülüyor. Doğal taş kesitlerinin büyüleyici etkisini mekanlara taşıyan Antique Pompei, soğuk ve sıcak renklerin birlikteliğini göz alıcı bir uyumla harmanlıyor.

Sıra dışı bir mekan oluşturmanın peşine düşenler tarafından hemen fark edilen, doğal taşların asimetrik ve özgün yorumu olan Antique Pompei’yi yatak odalarına, banyolara veya hayal edilebilecek pek çok mekana uygulayabilmek mümkün.

Zamansız Aidiyet: Qstone Classico
Binlerce yıllık Anadolu topraklarında kendini var etmiş desenlerden doğan Qstone Classico…

Tasarımın ana öğesi olan ham toprağın çatlamış etkisi ile doğal tonları, insanda doğayla bütün olmanın hissettirdiği aidiyet duygusunu pekiştiriyor.

Geçmişin yansımalarıyla bugüne anlam katan mekanlar yaratabilmeyi sağlayan Qstone Classico koleksiyonu ile insan zihninde farklı tarihsel pencereler açabilmek amaçlanıyor. Bambaşka boyutların geometrik etkisi, kullanıldığı yüzeyde zamansızlığa gönderme yaparken; kaliteli dokusu ve dayanıklı yapısıyla Qstone Classico, tüm yaşam alanlarında uzun yıllar mekana yoldaşlık edecek.

İlgili Yazılar
İç Mekan Ürünüİnce YapıÜrün

Kastamonu Entegre'den Vision Panel Koleksiyonu İle Mekânlara Yenilikçi Dokunuş

2 Mins read
Ürün yelpazesini sürekli güncelleyen Kastamonu Entegre, melamin kaplı panel serisi Vision’u yeni dekorlarla zenginleştirmeye devam ediyor. Mobilya ve iç mekân tasarımında çok…
İç Mekan ÜrünüÜrün

HD WALLS Distribütörlüğünde Doğal Ahşap Kaplama Duvar Kağıtları

1 Mins read
ETRE: El Yapımı Doğal Ahşap Kaplama Duvar Kağıdı Tiffany Designs markasına ait Almanya’dan ithal, FSC belgeli (Orman Yönetim Konseyi – Forest Stewardship…
İç Mekan ÜrünüKullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

SOLTIS Touch: İç Mekan Akustik Stor Perde

1 Mins read
Isı ve doğal ışık akışını yönetmek, bir binanın enerji verimliliği üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Doku, his ve renkler gibi estetik özelliklerinin…