Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Banyoları yenilikçi çözümlerle buluşturan Geberit, teknolojiyi odağına alan dört farklı banyo serisiyle yaşam alanlarına farklı bir atmosfer kazandırıyor. Bulunduğu ortamı yenilikçi bakış açısıyla dönüştüren Citterio, iCon, Smyle ve VariForm ile yüksek mühendislik gücünü yansıtan banyo serileri, banyoların dekorasyonuna Geberit imzası atıyor.

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, tasarımı fonksiyonla buluşturduğu dört farklı banyo serisi ile vitrifiye pazarına yenilikçi bir soluk getiriyor. Öncü teknolojisini yıllara dayanan tecrübesiyle dört farklı banyo serisinde buluşturan Geberit, beğeni algısını çağdaş tasarımlarla yeniden yaratıyor. Klasik tarzdan ödün vermeyen duruşuyla dekorasyonu destekleyici bir görünüme sahip Citterio, iCon, Smyle ve VariForm banyo serileri, özgün zevklere hitap ediyor. Banyolara ultra hijyen ve dinamizm katan banyo serilerinin mimariyi besleyen serilerin özgün yapısı, kullanıcı ihtiyaçlarına yenilikçi cevap veriyor.

Geberit Citterio ile estetik duruşundan ödün vermeyen banyolar

Kullanıcı ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirdikleri Citterio serisiyle banyo dekorasyonunda yeni alternatifler yarattıklarını söyleyen Geberit Türkiye Ürün Müdürü Nazan Şeremet, “Citterio serimizde yer alan organik forma sahip lavabolar, neme dayanıklı ahşap mobilyalar ve camın banyoya zenginlik katan görünümü, farklı formların göz alıcı uyumunu yansıtıyor. Serimizin şıklığını tamamladığımız hijyen harikası Rimfree® akıllı klozetlerle uyum sağlayan lavabolar da KeraTect özel sırlama teknolojisi sayesinde pürüzsüz bir görünüm ve hijyenik çözümü bir arada veriyor. Banyo mobilyalarımızın cam yüzeyi parlak ve ışıltılı bir tasarım dilini tüm alana yayarken, işlevsel mobilyalar da estetik duruşundan ödün vermeden banyolarda sanatsal bir bütünlüğü mümkün kılıyor.

Küçük banyolara yeni nesil ihtiyacı: Geberit iCon

Küçük alana sahip yaşam alanlarını lükse kavuşturmada Geberit iCon serisinin kullanıcısına özgürlük tanıdığını belirten Şeremet, sözlerine şöyle devam etti: “Küçük lavabolar, köşe çözümleri, banyo mobilyaları ve aynalardan oluşan serimizin bütünsel tasarımı, lüks anlayışını yeniden yazıyor. iCon’un neme dayanıklı banyo mobilyaları; doğal meşe, parlak platin, antrasit, mat beyaz ve parlak beyaz renk seçenekleriyle de göz alıcı bir ortam yaratıyor. Serinin aynaları mobilyalarla uyum içinde buluşarak küçük banyolara ferahlık katıyor. Bunun yanı sıra Rimfree® akıllı klozetlerle uyum sağlayan yapısıyla öne çıkan iCon serisi ile sürdürülebilir bir gelecek için doğal kaynakları maksimum verimle koruyoruz.”

Geberit Smyle, banyolara yüksek enerji yayıyor

Geberit Smyle serisinin yaşam alanlarını iç ısıtan bir yapıya bürüyerek yeni deneyimlerine kapı araladığını ifade eden Şeremet, “Oval ve kare tasarımlı lavaboların şık çizgileri, ince hatları, dar kenar detayları ve cömert raf düzeni, daha güçlü banyolar yaratmada özgürlük tanıyor. Geniş depolama alanı isteyenler için inceltilmiş çekmece sistemini kullandığımız bu seri, aynı zamanda opsiyonel düzenleme kutularıyla mevcut alanı en esnek şekilde kullanmaya fırsat tanıyor. Antrasit, kum grisi, beyaz ve Amerikan cevizi renkleriyle elegant bir duruş sunan serinin aynalı dolapları ise ortama genişlik kazandırırken günceli yakalıyor” ifadesini kullandı.

Minimalist ve modern formlarla zamansız mekanlara merhaba: Geberit VariForm

Mekan kullanımına özel bir kimlik kazandıran Geberit VariForm’un minimalist ve modern formlara sahip yapısıyla zamansız mekanlar yarattığını kaydeden Şeremet, “VariForm’un yuvarlak, dikdörtgen, oval ve elips olmak üzere dört temel geometrik forma sahip lavaboların aerodinamik kenarları, güncel ihtiyaçlara cevap veriyor. Kullanıcısına kolaylık sunan tezgah üstü, tezgah altı ve çanak lavabolar, batarya deliği olan ve olmayan versiyonlarıyla sunulurken, kırılmaya dayanıklı seramik yüzeye sahip lavabolar da aynı zamanda çizilmeye ve darbeye karşı yüksek koruma sağlıyor. Lavabo dolaplarında uyguladığımız yenilikçi tasarım da daha aydınlık ve ferah banyolarda kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor. Farklı mobilya seçeneklerine uyum sağlayan mat beyaz kaplama, mat antrasit, Amerikan ceviz ve meşeden oluşan renk skalası, banyoların klasik görünümünü güçlü kılıyor” dedi.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…