Çatı - Cepheİç Mekan ÜrünüÜrün

AGROB BUCHTAL

Alman seramik üreticisinin tarihi 18. yüzyıla dayanmakta. Firma tüm kıtalarda ve yaklaşık 80 ülkeye yaptığı ihracatlarla küresel bir rol üstleniyor.

AGROB BUCHTAL, yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde özel teknikler ile çok çeşitli alanlara üretim yapıyor. Konutlarda kullanılan seramik ürünleri dışında cepheler ve yüzme havuzları için porselen seramik ürünler de üretiyor. Bunların yanı sıra statik elektriği geçiren seramikler, metro istasyonları gibi karanlık mekanlar için ışıldayan seramikler ve körler için özel üretilmiş seramikler de firmanın üretim gamında bulunuyor. Firma aynı zamanda cephe ve havuz ürünleri için özel olarak geliştirilmiş patentli uygulama sistemlerine de sahip.

Alman firmanın geliştirmiş olduğu ChromaPlural sistemi sayesinde mimarlar ve plancıların tasarım özgürlüklerine yeni seviyeler ekleniyor. Sistem yıllardır başarıları kanıtlanmış Chroma ve Plural seramik serilerini bir araya getiriyor ve uygulama alanlarını sınırsız kombinasyon seçenekleriyle genişletiyor.

ChromaPlural için özellikle tasarlanan UNICOLOR renk seçenekleri desimal ve optametrik boyutlarda 50 eşgüdümlü renk içeriyor. ChromaPlural aynı zamanda iç ve dış mekan uygulamaları açısından da çok yönlü. Cephelerden zeminlere, metro istasyonlarından spa merkezlerine kadar birçok alanda kullanılıyor.

ChromePlural karmaşık tasarım gereklilikleri için özel olarak geliştirildi. Kesin renk sistemi RAL ya da NCS gibi geleneksel renk standartlarının taklitlerinin çok ötesinde. Özel çözümler için neredeyse sınırsız sayıda ve renkte cilalarla birlikte ek kontrast renkler de aynı zamanda ürün yelpazesinin içinde.

AGROB BUCHTAL firmasının ürettiği tüm ürünler özel bir kaplama (HT Coating) ile kaplanıyor. Bu özel kaplama sayesinde tüm ürünler kendini yağmur suyu ile rahatlıkla temizleyebiliyor.

Özellikle cephe ve dış mekan uygulamalarında ürünlerin sahip olduğu bu özellik proje sahiplerine çok büyük avantaj sağlıyor.

Firma tüm ürünlerine sağlamlık ve renk anlamında ömür boyu garanti veriyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler

Haber

Türkiye İhracat Katkı Endeksi 2021 Yılı Son Çeyrek Rakamları Açıklandı: İnşaat Seramikleri 2021’i Zirvede Kapadı

İç Mekan ÜrünüÜrün

Atatürk Kültür Merkezi'nin Kırmızı Küre'sinde Kaleseramik İmzası