Çatı - Cepheİç Mekan ÜrünüÜrün

AGROB BUCHTAL

Alman seramik üreticisinin tarihi 18. yüzyıla dayanmakta. Firma tüm kıtalarda ve yaklaşık 80 ülkeye yaptığı ihracatlarla küresel bir rol üstleniyor.

AGROB BUCHTAL, yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde özel teknikler ile çok çeşitli alanlara üretim yapıyor. Konutlarda kullanılan seramik ürünleri dışında cepheler ve yüzme havuzları için porselen seramik ürünler de üretiyor. Bunların yanı sıra statik elektriği geçiren seramikler, metro istasyonları gibi karanlık mekanlar için ışıldayan seramikler ve körler için özel üretilmiş seramikler de firmanın üretim gamında bulunuyor. Firma aynı zamanda cephe ve havuz ürünleri için özel olarak geliştirilmiş patentli uygulama sistemlerine de sahip.

Alman firmanın geliştirmiş olduğu ChromaPlural sistemi sayesinde mimarlar ve plancıların tasarım özgürlüklerine yeni seviyeler ekleniyor. Sistem yıllardır başarıları kanıtlanmış Chroma ve Plural seramik serilerini bir araya getiriyor ve uygulama alanlarını sınırsız kombinasyon seçenekleriyle genişletiyor.

ChromaPlural için özellikle tasarlanan UNICOLOR renk seçenekleri desimal ve optametrik boyutlarda 50 eşgüdümlü renk içeriyor. ChromaPlural aynı zamanda iç ve dış mekan uygulamaları açısından da çok yönlü. Cephelerden zeminlere, metro istasyonlarından spa merkezlerine kadar birçok alanda kullanılıyor.

ChromePlural karmaşık tasarım gereklilikleri için özel olarak geliştirildi. Kesin renk sistemi RAL ya da NCS gibi geleneksel renk standartlarının taklitlerinin çok ötesinde. Özel çözümler için neredeyse sınırsız sayıda ve renkte cilalarla birlikte ek kontrast renkler de aynı zamanda ürün yelpazesinin içinde.

AGROB BUCHTAL firmasının ürettiği tüm ürünler özel bir kaplama (HT Coating) ile kaplanıyor. Bu özel kaplama sayesinde tüm ürünler kendini yağmur suyu ile rahatlıkla temizleyebiliyor.

Özellikle cephe ve dış mekan uygulamalarında ürünlerin sahip olduğu bu özellik proje sahiplerine çok büyük avantaj sağlıyor.

Firma tüm ürünlerine sağlamlık ve renk anlamında ömür boyu garanti veriyor.

Göz at

Bu içeriklere de göz atın...

AltyapıÜrün

BTM'den Eğimli Yeşil Çatı Çözümü: FKD58

1 Mins read
15 – 35 derece eğimli otopark veya teras üstü yeşil çatı alanlarında, toprak tutucu hücresel bölme olarak kullanılır. Eğimli alanda kullanılacak nem…
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…