İç Mekan ÜrünüÜrün

Cambria

Doğal kuvars yüzeylerin önde gelen üreticilerinden Cambria, mükemmele olan tutkuyu paylaşanların hem pratik hem de güzel olan görsel mekanlar sunmalarına yardımcı olmak amacıyla kaliteden ödün vermeyen tasarımlar sunuyor.

Hareketin Sanatı
İlham veren işçilik ile Amerikan kalitesini ve inovasyonu bir araya getiren Cambria, yıllar yılı kusursuz güzelliğini koruyan, efsanevi dayanıklılığa sahip göz alıcı doğal taş yüzeyler sunuyor.

Sürekli daha iyiye doğru yol alarak, ustalığı daha ileri taşıyarak, mutfak ve banyo tezgahlarını, hareketin sanatına dönüştürmeyi hedefliyor.

Tasarım
Bir Cambria banyonun doğal güzelliği her zaman gözler önündedir. 130’u aşkın tasarım seçeneğiyle Cambria, sıradan mekanları, rahatlatıcı dinlenme mekanlarına dönüştürebiliyor.

Sektör lideri inovasyon, özel Amerikan işçiliği ve en küçük ayrıntılara gösterilen titizlik sayesinde benzersiz, 130’u aşkın göz alıcı doğal taş tasarımı üretilebiliyor.

Parmak Uçlarındaki İlham Verici Dünyayı Keşfedin
iPhone veya iPad için Cambria uygulaması sayesinde ton, desen, özellik, renk veya koleksiyon bazında tüm tasarımlar incelenebilir ve beğenilenler kaydedilebilir. Ayrıca, iPad uygulaması ile tasarımlar, özel tasarım mutfak ve banyo ortamlarında da görüntülenebilir.

İlgili Yazılar
Haber

SRA Stone Gallery Antalya Deposunu Açtı

İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Cosentino'dan Ethereal Collection

İç Mekan ÜrünüÜrün

Kastamonu Entegre’den Gıdayla Temasa Uygun Panel Yüzeyleri: Glossmax, GlossmaxPro, Mattplus, Medelam, Teknolam