Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Airflex Kaset Tipi Klimalar, Maksimum Konfor Sunuyor

56 yıllık Form Şirketler Grubu güvencesi ve Japon Mitsubishi Heavy ortaklığında kurulan Form MHI Klima Sistemleri, son teknoloji Airflex kanat dizaynına sahip kaset tipi klimalarla mekanlara rüzgarsız hava akımı ve maksimum konfor sunuyor. A Design Ödüllü kanat teknolojisi ile tavana paralel üfleme yaparak ortamdaki hava konforunu üst seviyeye taşıyan Airflex kaset tipi klimalar, farklı renk ve çeşitleriyle her tarz ve ortama uyum sağlıyor.

Mitsubishi Heavy Airflex kaset tipi klimalar, sahip oldukları özel kanat teknolojisi ile rüzgarsız bir serinlik sağlıyor. Airflex, normal kaset tipi klimalardan farklı olarak 4 ekstra Airflex kanadı sayesinde havanın yere değil, tavana paralel akışını sağlayarak soğuyan havanın ortama doğal ve homojen biçimde dağılmasına imkan tanıyor. Bu yönüyle mekanlardaki hava konforunu artırırken, esnek ve çoklu kanat kontrolü ile de soğuk çarpmasını önlüyor. Yenilikçi tasarımı ve ergonomik yapısı ile FDTC modeli A’Design Awards ödülüne layık görülen Airflex, opsiyonel hareket sensörü sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor.

Mitsubishi Heavy’nin üstün rüzgarsız serinlik teknolojisi “draft panel”, FDT ve FTDC kompakt 4 yöne kaset tipi tüm klimalarda standart olarak yer alıyor. FDT tipi klimalar ise Shadow Black renk seçeneği ile estetik beklentileri de karşılıyor.

2011’den bu yana Türkiye’de satışını gerçekleştirdiği Mitsubishi Heavy Industries VRF sistem klimalar ile Form MHI Klima Sistemleri, mekanların hava kalitesini yükselten iklimlendirme çözümleri sunuyor.

İlgili Yazılar
Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy Klima Filtrelerinin Covid-19’a Karşı Etkinliği Kanıtlandı

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

İklimlendirmeye Estetik Dokunuş: Mitsubishi Heavy Bal Peteği Tasarımı

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy’den KXZ 2 VRF Serisi

×
Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri’ne, Mitsubishi Heavy ile Rüzgarsız İklimlendirme Konforu