İç Mekan ÜrünüÜrün

Belenco’yu Seçmek İçin Çok Neden Var

Kuvars yüzey üretiminde Türkiye’de ve uluslararası pazarda liderliği hedefleyen Belenco, Türkiye’nin zengin ve nitelikli kuvars mineralini tasarım, sanat ve teknoloji ile yorumlayarak, katma değeri yüksek, çağdaş tasarımlarla uyumlu, estetik ve işlevsel yüzeylere dönüştürüyor.

Belenco’da İnovatif Ürünler
Doğanın zenginliğini ve kırılganlığını dikkate alıp, günlük hayat için sofistike ve pratik tasarımlar haline getiriyor. Yaşamın içinde yeşereceği, insanların buluşacakları, keşfedecekleri, deneyimleyecekleri; çocukların oyun oynayacakları, çizim yapacakları ve kendilerini ifade edebilecekleri yüzeyler yaratıyor.

Belenco, 2018 koleksiyonunda parlak ve mat (seta) dokulu yüzey seçenekleri sunuyor. Parlak yüzeyler ile kuvarsın doğal ışıltısı mekanlara taşınırken, mat yüzeyler ile ipeksi bir dokunuş yakalanabilir.

2018 yılında Türkiye’de ilk defa robot kol teknolojisi ile uzun damarlı, doğal taş görünümlü kuvars yüzeylerini müşterileri ile buluşturan Belenco, Doğal Calacatta ve Nero Marquina mermerlerinden esinlenerek tasarlanmış yeni ürünleri, canlı uzun damarları ve kendine özgü doğal desenleri ile projelere değer katıyor.

Dayanıklı
Belenco ürünler, ışıl ışıl görünümlerini içerdiği kuvarsın doğal parlaklığından alır. Parlaklığı sağlayıcı hiçbir kimyasal içermez. Herhangi bir yüzey işlemine ihtiyaç duymadan uzun yıllar kullanılabilir.

Hijyenik
Sıvı emmeyen, gözeneksiz, kompakt yapısıyla leke tutmayan, bünyesinde mikroorganizmaların üremesine izin vermeyen Belenco, hijyenik bir yüzeydir. Belenco’nun hijyenik yapısı ve gıda temasına uygunluğu NSF tarafından onaylanarak, üzerinde yiyeceklerin güvenle hazırlanabileceği NSF51 sertifikası ile belgelenmiştir.

Çizilmeye Dayanıklı
%90’ın üzerinde kuvars minerali içeren Belenco yüzeyler, gözeneksiz yapısı sayesinde yüzeyinde kalıcı leke barındırmayacak şekilde üretilmektedir.

İnsan Sağlığı İçin Güvenli
Belenco Kuvars Yüzeyler, insan sağlığı için zararlı herhangi bir gaz salınımı gerçekleştirmez. Bu özellik, uluslararası Greenguard Environmental Institute tarafından da belgelenmiştir.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…