Islak MekanÜrün

BETTEFloor Sıfır Zemin Duş Teknesi, R10 Sınıfı Kaymazlığıyla Projelerin Vazgeçilmezi

Duş alanlarında oluşan tüm sorunlara çözüm getirmeyi hedefleyen Bette, çelik/emaye duş teknesinde son teknolojiyi kullanarak BetteFloor sıfır zemin duş teknesini üretti.

Dayanıklılık, hijyen ve estetiği banyo mekanlarına taşıyan BetteFloor; yirmi iki standart renkte üretiliyor, banyo ortamında hijyeni en iyi seviyede sağlıyor. BetteFloor ve BetteFloor Side duş tekneleri farklı tasarımıyla projelere yıllardır değer katıyor.

BetteFloor, yer karolarının rengine göre seçilebiliyor ve R10 sınıfı görünmez kaymazlık özelliği ile fark yaratıyor. Bette sıfır zemin duş teknelerinde kaymazlık özelliğine yepyeni bir uygulama sundu. Quarz kaymazlığa ek olarak BetteAntislip Pro, görünmez kaymazlık tasarımda fark yaratıyor. BetteAntislip Pro, parlak beyaz ve tüm mat BetteFloor slim duş teknesi renklerinde satışa sunuluyor, aynı zamanda engelsiz duş alanı yaratıyor. BetteFloor’un sertifikalı kaymazlık özelliği estetiği konutlara en şık projelere, sağlık mekanlarına da taşıyor. BetteAntislip Pro kaymazlığı, duşta güvenli duruş ve güvenli adım atmayı sağlayarak güvenli bir duş alanı oluşturuyor.

BetteFloor’un kaymaz yüzeyi aynı zamanda çok sağlam: darbelere ve deterjanlara dayanıklı, çizilmiyor, hijyenik ve kolay temizleniyor. Kaymamasına rağmen BetteAntislip Pro yüzeye bakteriler tutunamıyor, yıllarca aynı görünümünü koruyor. Derzlerde oluşan zamanla renk değiştiren organizmalar BetteFloor yüzeyinde barınamıyor, üzerinde mum yakılsa dahi sıcağa dayanıklı kalıyor.

BetteFloor sıfır zemin duş teknesi, tüm modellerinde ses izolasyonunu standart olarak sağlıyor; yüksek kaliteli konut, otel projeleri, hastane ve özel banyolar için ideal çözüm sunuyor.

  • Derzsiz ve hijyeniktir, kolay temizlenir,
  • Gözle görülmeyen R10 sınıfı kaymazlığa sahiptir,
  • Darbelere dayanıklıdır ve çizilmezdir,
  • Kimyasallara dayanıklıdır,
  • Sıcağa dayanıklıdır,
  • Güneş ışığına dayanıklıdır ve renk değiştirmez,
  • Ses izolasyonu standarttır.
İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar

İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler