İç Mekan ÜrünüÜrün

Kutsel’den WOOD-SKIN® Ahşap Meshler

WOOD-SKIN®, 2013 yılında sabit ve düz yüzeylere üç boyut, hacim, ruh ve yaşam kazandırmak amacı ile ortaya çıkmıştır.

WOOD-SKIN®, çağdaş imalat ve inşaat tekniklerinin bir arada tekrar sentezlenip, basit ve tek bir üretim adımı ile en zorlu üç boyutlu hacimlerin kusursuz bir şekilde oluşturulmasına olanak sağlar. Alt konstrüksyonsuz ve kolay montaj yöntemi ile mimarlara yeni bir üç boyutlu kaplama imkanı da sunuyor.

Ürünler

  • Mesh Sheets: Yassı parçalardan organik ve kıvrımlı yüzeylerin oluşmasını sağlayan bir sistemdir. Sorunsuz bir şekilde bir araya gelen parçalar, yekpare üç boyutlu bir yapıymış gibi hareket eder.
  • Fold Panel: Dikdörtgen bir modülün içerisinde oluşturulan üç boyutlu panellerdir, akustik amaçlı kullanımları da mevcuttur. Fold panel, birbirinden farklı birçok bitiş malzemesi kullanılarak, ortama estetik ve farklı bir hava getirmek için idealdir.

Bu koleksiyonlar her türlü bitiş seçeneğine açıktır ve ahşap, mantar gibi geleneksel malzemelere fonksiyonellik ve estetik katar.

Minimal ve kompleks mimari yüzeyler oluşturmak için yüksek akustik performanslı ürünler ile özenle seçilmiş ahşaplar WOOD-SKIN® teknolojisi ile bir araya gelir.

Basit bir çizgiden üçgene, üçgenden altıgene; WOOD-SKIN® düz, yassı malzemeleri serbest form dünyasına taşır.

WOOD-SKIN® her projenin, mimarın veya tasarımcının ihtiyacına göre kendini kolayca adapte edebilen bir sistemdir.

İlgili Yazılar
Dış Mekan ÜrünüÜrün

Çukurova Isı Sistemleri

Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK – Titanyumlu Çinko Çatı Kaplamaları

Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Türkiye’nin En Yüksek (10 m) Hareketli Bölme Panelleri MOWATEC’ten