Islak MekanÜrün

Betteloft ve Betteloft Ornament Küvet ve Lavabo Konsepti

1952’de Almanya’da kurulan Bette, ISH fuarında tanıttığı yeniliklerini pazara sunuyor.

BetteLoft banyo serisi tasarımıyla çelik/emaye üreticisi Bette’ye köşeli, çarpıcı bir banyo yaratma olanağı sunuyor. Tesseraux + Partner tasarım ofisinin ürünü BetteLoft, hem klasik gömme küvet ve tezgah üstü lavabo olarak hem de çarpıcı ayaklı küvet versiyonu olan üç boyutlu geometrik desenli BetteLoft Ornament, küvet modeli ve uyumlu duvara monte lavabosu ile tasarlandı.

Minimalist, köşeli, mimari ana hatları olan BetteLoft’un özelliği; gömme küvetiyle kullanıcılara çok büyük yatış konforu sunması…

Gömme BetteLoft küvet 8 mm’lik ince kenarı ile fark yaratırken düz hatları çok büyük iç hacim sağlıyor. Betteloft’un ince kenarı her yere monte edilebildiğinden banyo tasarımında çok farklı alternatiflerin uygulanabilmesini sağlıyor ve temizlik kolaylığı sunuyor. Su damlaları kolayca küvetin içine kayıyor. Su tasarrufu sağlayan, 42 cm derinlikte olan küveti de bulunan bu seri 170×80, 180×80 ve 190×90 boyutlarında satışa sunuluyor.

Serinin ayaklı küveti BetteLoft Ornament, dışında yer alan üç boyutlu deseni, 181 x 81 cm’lik boyutu ve geometrik formuyla banyonun en çarpıcı noktasını oluşturuyor. Gölge ve ışık oyunlarıyla değişebilen dokusu lüks küvete özel bir parlaklık ve hareket veriyor, küvetin simetrik oluşunu vurguluyor. BetteLoft Ornament’in ince kenarlı yapısı ise kütlenin narin görünmesini sağlıyor.

BetteLoft ve BetteLoft Ornament, küvet ve lavabolarıyla banyoda bir mimarı tarzı ortaya koyuyor, sınırları zorlayarak mimarlara yepyeni fikirler sunuyor.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar

İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler

×
Islak MekanÜrün

Otel ve Rezidanslarda Yaratıcı Banyo Ürünleri: Bette Küvet, Duş Teknesi