Islak MekanÜrün

Otel ve Rezidanslarda Yaratıcı Banyo Ürünleri: Bette Küvet, Duş Teknesi

1952’de Almanya’da kurulan Bette; küvet, duş teknesi ve lavabolarıyla otel ve rezidans banyolarına Türkiye’de de yıllardır yaratıcı ürünler sunuyor.

Delbrück’te bulunan Bette, son teknolojiyi kullanarak hem mimarlara hem de otel gibi dayanıklılık sorunu ile karşı karşıya olan işletmelere çözümler getiriyor. Ödüllü ürünlerini ünlü tasarımcılarla oluşturan Bette lavabonun da olduğu banyo konseptleri üretiyor.

Son yılların renk trendiyle paralel olarak oluşturduğu yeni Key Colours renkleriyle Bette çok canlı bir banyo dizaynı oluşturabilmeye olanak sağladı. Aynı zamanda kullanıcılar çelik-emayenin sağlamlık, hijyen, kolay bakım, çizilmezlik ve UV ile renk değiştirmeme avantajlarını renkli olarak da deneyimleyebiliyor.

Flat duş teknelerinin yere sıfır özellikte ve renkli olarak ilk ürünü BetteFloor yıllardır en sevilen duş teknesi olma ünvanını koruyor. Yeni renk alternatifleri ve büyük projelerdeki mimarların istediği rengi yapabilme olanağıyla BetteFloor bulunduğu ürün segmentindeki yerini daha da geliştiriyor.

Türkiye’de uzun yıllardır kullanılan seçkin otel ve rezidansların banyo markası Bette; küvet, jakuzi, duş tekneleri ve lavabolarıyla kullanıcılarına üstün konfor, tasarım ve sağlamlık özellikleri sunuyor.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar

İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler