Islak MekanÜrün

Otel ve Rezidanslarda Yaratıcı Banyo Ürünleri: Bette Küvet, Duş Teknesi

1952’de Almanya’da kurulan Bette; küvet, duş teknesi ve lavabolarıyla otel ve rezidans banyolarına Türkiye’de de yıllardır yaratıcı ürünler sunuyor.

Delbrück’te bulunan Bette, son teknolojiyi kullanarak hem mimarlara hem de otel gibi dayanıklılık sorunu ile karşı karşıya olan işletmelere çözümler getiriyor. Ödüllü ürünlerini ünlü tasarımcılarla oluşturan Bette lavabonun da olduğu banyo konseptleri üretiyor.

Son yılların renk trendiyle paralel olarak oluşturduğu yeni Key Colours renkleriyle Bette çok canlı bir banyo dizaynı oluşturabilmeye olanak sağladı. Aynı zamanda kullanıcılar çelik-emayenin sağlamlık, hijyen, kolay bakım, çizilmezlik ve UV ile renk değiştirmeme avantajlarını renkli olarak da deneyimleyebiliyor.

Flat duş teknelerinin yere sıfır özellikte ve renkli olarak ilk ürünü BetteFloor yıllardır en sevilen duş teknesi olma ünvanını koruyor. Yeni renk alternatifleri ve büyük projelerdeki mimarların istediği rengi yapabilme olanağıyla BetteFloor bulunduğu ürün segmentindeki yerini daha da geliştiriyor.

Türkiye’de uzun yıllardır kullanılan seçkin otel ve rezidansların banyo markası Bette; küvet, jakuzi, duş tekneleri ve lavabolarıyla kullanıcılarına üstün konfor, tasarım ve sağlamlık özellikleri sunuyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…