İç Mekan ÜrünüÜrün

Çeliğin Sağladığı Güvenlik ile Sınırlar Olmadan Yaşam

Jansen Çelik Sistemler, kapı ve sabit camlar için yangın, hırsızlık ve kurşun dayanımı sunuyor.

Güvenlikten emin olmak için güvenilir üreticilere ihtiyaç duyulur. Jansen Çelik Sistemleri, çok çeşitli çelik ve paslanmaz çelikten ürünleri ile kullanıcıya özel çözümler sağlıyor. Duman sızdırmaz camlı yangın kapıları, hırsızlığa ve kurşuna karşı dayanıklı kapıları ya da acil çıkış kapıları ile uluslararası bağımsız kuruluşlarca test edilmiş Jansen sistemleri fonksiyonellik, esneklik ve estetiği bir arada sunuyor.

En Şık Formuyla Fonksiyonel Camlı Yangın Kapısı
Farklı ülkelerde sayısız test raporu Jansen ürünlerinin kalitesini onaylamakta ve sistemler geniş bir kullanım yelpazesinde, çeşitli yangın dayanım sınıflarında kullanılmaktadırlar. Test raporları son kullanıcılar ve yapı denetimcilerinin talepleri doğrultusunda sürekli geliştirilmektedir.

Test edilmiş ve onaylanmış duman sızdırmaz camlı yangın kapıları fonksiyonellik, esneklik ve estetiği birleştirmektedir. Jansen profil sistemleri, ince profil genişlikleri ile yüksek güvenlik gereksinimlerine cevap verebilmektedir. Farklı yangın kapıları ile cam tiplerinin kombinasyonuna olanak sağlaması, güvenlik ihtiyaçlarından ödün vermeden ekonomik sistem çözümlerine imkan sağlamaktadır.

Hırsızlığa Karşı Dayanıklı Kapı: Göze Batmayan Güvenlik
Hırsızlığa karşı dayanıklı pencere, kapı ve cepheler; RC3 güvenlik sınıfına kadar test edilmiştir. Sistemi oluşturan tüm parçalar birbiriyle bire bir eşleştirilmiştir. Kapılar her iki taraftan da saldırıya karşı test edilmiştir. Dolayısıyla acil çıkış kapısı olarak da kullanılabilir.

Jansen Çelik Sistemleri’nin güvenlik çözümleri temel kilit bir düşünceyi göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır: mekanizmaların üniteler içine entegre edilmesi ile dış görünümün değişmemesi. Bu, renk ve şekiller bağlamında tasarım özgürlüğünün etkilenmemesidir.

Kurşuna Dayanıklı Kapılar
Bankalar, sigorta şirketleri, postaneler, kamu binaları, alışveriş merkezleri ve özel konutlar gibi bazı bina tiplerinde, diğer güvenlik gereksinimlerine ek olarak kurşun dayanımı da gerekli olabilir. Jansen Çelik Sistemler bu alanda birbiriyle uyumlu çalışan tüm sistem bileşenleri ile ilgili güvenlik yönetmeliklerinin gerekliliklerini sağlar. Üst seviyede sunduğu güvenliği göze batmadan gerçekleştirir.

Kurşuna dayanıklı ağır kapı ve pencere kanatları, kurşun dayanıksız olan versiyonlar ile estetik açıdan aynı görünür. Bu sebeple cephenin kurşun dayanımı ihtiyacı olmayan bölümlerinde de dikkat çekmeden kullanılabilir. Tasarım çözümleri çeşitliliği açısından kurşungeçirmez sistemler, hırsızlığa karşı dirençli sistemler ile aynıdır. Etkileyici bir renk, biçim ve fonksiyon birleşimi elde edilir. Ayrıca proje özelinde FB7 çözümleri de mevcuttur.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

Çuhadaroğlu’ndan Yeni Kapı ve Pencere Sistemi DS 70

İnce YapıÜrün

Remak Isı Yalıtımlı Çelik Kapı Pencere Sistemleri Dubai Expo 2020 İtalya Pavyonu’nda Uygulandı

İnce YapıÜrün

Pentek Yangına Dayanıklı Camlı Sistemler