İç Mekan ÜrünüÜrün

Çeliğin Sağladığı Güvenlik ile Sınırlar Olmadan Yaşam

Jansen Çelik Sistemler, kapı ve sabit camlar için yangın, hırsızlık ve kurşun dayanımı sunuyor.

Güvenlikten emin olmak için güvenilir üreticilere ihtiyaç duyulur. Jansen Çelik Sistemleri, çok çeşitli çelik ve paslanmaz çelikten ürünleri ile kullanıcıya özel çözümler sağlıyor. Duman sızdırmaz camlı yangın kapıları, hırsızlığa ve kurşuna karşı dayanıklı kapıları ya da acil çıkış kapıları ile uluslararası bağımsız kuruluşlarca test edilmiş Jansen sistemleri fonksiyonellik, esneklik ve estetiği bir arada sunuyor.

En Şık Formuyla Fonksiyonel Camlı Yangın Kapısı
Farklı ülkelerde sayısız test raporu Jansen ürünlerinin kalitesini onaylamakta ve sistemler geniş bir kullanım yelpazesinde, çeşitli yangın dayanım sınıflarında kullanılmaktadırlar. Test raporları son kullanıcılar ve yapı denetimcilerinin talepleri doğrultusunda sürekli geliştirilmektedir.

Test edilmiş ve onaylanmış duman sızdırmaz camlı yangın kapıları fonksiyonellik, esneklik ve estetiği birleştirmektedir. Jansen profil sistemleri, ince profil genişlikleri ile yüksek güvenlik gereksinimlerine cevap verebilmektedir. Farklı yangın kapıları ile cam tiplerinin kombinasyonuna olanak sağlaması, güvenlik ihtiyaçlarından ödün vermeden ekonomik sistem çözümlerine imkan sağlamaktadır.

Hırsızlığa Karşı Dayanıklı Kapı: Göze Batmayan Güvenlik
Hırsızlığa karşı dayanıklı pencere, kapı ve cepheler; RC3 güvenlik sınıfına kadar test edilmiştir. Sistemi oluşturan tüm parçalar birbiriyle bire bir eşleştirilmiştir. Kapılar her iki taraftan da saldırıya karşı test edilmiştir. Dolayısıyla acil çıkış kapısı olarak da kullanılabilir.

Jansen Çelik Sistemleri’nin güvenlik çözümleri temel kilit bir düşünceyi göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır: mekanizmaların üniteler içine entegre edilmesi ile dış görünümün değişmemesi. Bu, renk ve şekiller bağlamında tasarım özgürlüğünün etkilenmemesidir.

Kurşuna Dayanıklı Kapılar
Bankalar, sigorta şirketleri, postaneler, kamu binaları, alışveriş merkezleri ve özel konutlar gibi bazı bina tiplerinde, diğer güvenlik gereksinimlerine ek olarak kurşun dayanımı da gerekli olabilir. Jansen Çelik Sistemler bu alanda birbiriyle uyumlu çalışan tüm sistem bileşenleri ile ilgili güvenlik yönetmeliklerinin gerekliliklerini sağlar. Üst seviyede sunduğu güvenliği göze batmadan gerçekleştirir.

Kurşuna dayanıklı ağır kapı ve pencere kanatları, kurşun dayanıksız olan versiyonlar ile estetik açıdan aynı görünür. Bu sebeple cephenin kurşun dayanımı ihtiyacı olmayan bölümlerinde de dikkat çekmeden kullanılabilir. Tasarım çözümleri çeşitliliği açısından kurşungeçirmez sistemler, hırsızlığa karşı dirençli sistemler ile aynıdır. Etkileyici bir renk, biçim ve fonksiyon birleşimi elde edilir. Ayrıca proje özelinde FB7 çözümleri de mevcuttur.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…