İç Mekan ÜrünüÜrün

Çelik Profilden Camlı Yangın Kapısı

Çelik, yangın anında alev almayan ve doğal kararlılığından ötürü belirgin bir kayba uğramayan bir malzemedir. Bu özelliklerinden ötürü çelik kullanımı, yangın kapıları ve sabit cam duvar bölmeleri imalatında elzemdir.

Test edilmiş ve onaylanmış duman sızdırmaz camlı yangın kapıları fonksiyonellik, esneklik ve estetiği birleştirmektedir. Jansen profil sistemleri ince profil genişlikleri ile yüksek güvenlik gereksinimlerine cevap verebilmektedir. Farklı yangın kapıları ile cam tiplerinin kombinasyonuna olanak sağlaması, güvenlik ihtiyaçlarından ödün vermeden ekonomik sistem çözümlerine imkan sağlamaktadır.

Jansen-Economy E30 Çelik Profilden Camlı Yangın Kapıları
Çelik ve paslanmaz çelikten imal edilen E30 duman/yangın kapıları ve kapı kapatıcıları, yangın anında başarılı bir şekilde alevlerin ve dumanın yayılmasını engeller.

Jansen-Economy 50 E30 şeffaf bina bileşenlerinin ekonomik olarak imal edilmesine imkan verir. Kapı kasalarının ve kanatlarının profil derinliği 50 mm’dir. İçte ve dışta çepeçevre gizli, fugalı hemyüz kapılar, bu profil sistemi ile imal edilebilir. Yangın anında, zor alev alan çift conta sistemi bariyer halinde bir güvenlik duvarını garanti eder.

Janisol 2 EI30 Çelik Profilden Yangına Dayanıklı Kayar Kapılar
Janisol 2 EI30 yangına dayanıklı kayar kapı; alışveriş merkezi, stadyum, ofis binaları gibi kolay ulaşım ihtiyacının olduğu kalabalık binalarda kullanılır.

Otomatik kapı sistemi, EN 1634’e uyumlu olarak; entegre veya entegre olmayan acil tahliye fonksiyonu, geniş çeşitlilikte motor, cam ve panel ile yangına direnç EI30 sınıfına göre başarıyla test edilmiştir. Maksimum net açıklık boyutları tek kanatlı imalatlar için 1400 mm x 2500 mm, ve çift kanatlı imalatlar için 2800 mm x 2500 mm’dir.

Janisol 2 EI30 Çelik Profilden Camlı Yangın Kapıları
Isı yalıtımlı Janisol 2 EI30 profil sistemi, verimli ve güvenilir bir şekilde yangına dayanıklı tek ve çift kanat kapıların üretimine imkan verir. Kapı kasaları ve kapı kanatlarının profil derinliği sadece 60 mm’dir. 25, 50 ve 85 mm yüzey genişliğine sahip profiller, mulyon ve transomlar için kullanılabilir. İçerde ve dışarıda uygulanan gizli bağlantılar, oldukça dar yüzey genişlikleri ile imalata hafiflik ve zarafet katar. Değişik tedarikçilerin yangına karşı korumalı camları dolgu birimleri olarak kullanılabilir. Test edilmiş bağlantı, kilit, aksesuar ve entegre kapı kapatıcılarının bulunduğu kapsamlı bir ürün gamı da mevcuttur.

Janisol C4 EI60 ve EI90 Çelik Profilden Camlı Yangın Kapıları
Janisol C4 camlı, tek veya çift kanatlı camlı yangın kapıları ve bu kapıların camlamasını içeren komple bir profil sistemidir. Profiller 70 mm profil derinliğine sahiptir ve yenilikçi, yangına dayanıklı iç panelleri sayesinde EI90 güvenlik sınıflamasını elde etmektedir. Profiller seramik bir karışım ile fabrikada doldurulmaktadır. Bu karışım, kesme veya kilit boşluğu yaratma gibi üretim basamaklarından olumsuz etkilenmeden çelik profille sağlam bir bağ oluşturur.

Jansen-Economy RS Çelik Profilden Duman Sızdırmaz Kapılar
Çelik ve paslanmaz çelikten imal edilen Jansen-Economy 50 RS sistemi, güvenlik ve maliyet açısından oldukça açık kazanımlar sunar. 50 mm profil genişliğine sahip profil geometrisi, DIN 18095 ve EN 1634-3 ile uyumlu hemyüz tek ve çift kanat duman kapılarının imalatına imkan verir.

 

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…