İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Cosentino, Kuvars Taş Yüzey Silestone’un N-Boost Özellikli En Koyu Tonlarını Keşfe Çıkarıyor

Cosentino, derin, estetik ve göz kamaştırıcı özelliğiyle karakterize edilen Iconic Black, Negro Stellar, Marengo ve Negro Tebas renkleri ile performans ve stilin beklentilerini aşarak, dekoratif iç mekanların başrolü oluyor.

Kuvars yüzeylerde dünyanın lider markası Cosentino, çığır açan nano teknolojisi N-Boost özelliğine sahip Silestone’un en koyu tonlarını keşfe çıkarıyor. Derin, estetik ve göz kamaştırıcı özelliğiyle karakterize edilen Iconic Black, Negro Stellar, Marengo ve Negro Tebas renkleri, performans ve stilin beklentilerini aşarak, dekoratif iç mekanların başrolü olmaya aday olarak tasarlandı.

Otantik Bir Yaşam Tarzına İlham Veriyor
Iconic Black, Negro Stellar, Marengo ve Negro Tebas, kalite ve güzelliğin bir araya geldiği otantik bir yaşam tarzına ilham veriyor. Estetik işlevselliğinin yanı sıra nano teknolojisi N-Boost sayesinde üzerinde sıvı ve leke tutmaması, kolay temizlenmesi ve göz alıcı parlaklık özellikleriyle benzersiz bir teknolojik üstünlüğe sahip dört renk, etkili ve yoğun tonlarıyla hem profesyonellere hem de son tüketiciye saflık ve mükemmellik vadediyor.

Siyahın En Koyu Tonu Iconic Black’ten, Çekici Marengo’ya
Benzersizliğiyle kuvars taş yüzey sektöründe öne çıkan en koyu siyah Iconic Black, parlak yüzeyi ile rakipsiz bir ışıltı ve olağanüstü bir yansıma sunuyor. Farklı şekil ve boyutlarda ince ince parıldayan yüzlerce ayna içeren Negro Stellar, göz kamaştırıcı bir ışıltı yakalıyor. Parlak ve mat Suede yüzeyleri ile yoğun bir gri tona sahip Marengo, çekici bir yalınlığı ve işlevselliği mükemmel bir uyum içinde bir araya getiriyor. Negro Tebas ise olağanüstü ton yoğunluğuyla koyu estetiği, parlak ve Suede yüzeyler ile vurguluyor.

N-Boost
Cosentino tarafından geliştirilen nano teknoloji N-Boost sayesinde taşın yüzeyindeki mikro boşluklar, kusursuz bir pürüzsüzlük elde edilecek şekilde doldurulur. Bu sayede sıvılar ve kirler yüzeyde tutunamaz. Yüzeyin temizlik ve bakımı son derece kolaylaşır. Ayrıca pürüzsüz yüzey, ışığı kırılmadan yansıttığından göz alıcı bir parlaklık sağlanır. Renklerin derinliği ortaya çıkar.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…