İnce YapıÜrün

Crux Door Kapı Serileri

Tasarım, performans, işçilik ve teknik yeniliğin bir birleşimi olan Crux Door Kapı Serileri; ileri seviyede ısı yalıtım değerlerine sahip alüminyum profiller, özel tasarım alüminyum ve camdan oluşan paneller, özel tasarım aksesuarlar, çok noktalı ve kancalı kilitler, otomatik kilitleme ve parmak izi okuyuculu giriş sistemleri kullanılarak kusursuz işçiliği ile kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış alüminyum giriş kapılarıdır.

İlma pivot kapılar, ana giriş kapılarında standart dışı bir tasarım görmek isteyen tüm mimar ve ev sahipleri için yeni bir çözüm sunuyor. Alüminyum ve cam gibi iki sonsuz malzemeden imal edilen kapılar, estetik ve modern yüzüyle yapılara son dokunuşu yapıyor.

Crux Premium alüminyum giriş kapıları, özel sistem menteşeleri ve pivot menteşeleriyle arzu edilen tasarım ve ölçülerde tamamen kullanıcılara özel olarak üretilmektedir. Kullanıcılar, sayısız tasarıma sahip geniş ürün yelpazesinden kendilerine en uygun Crux modelini seçebilir ya da kendi kapılarını tasarlayabilir.

Özenle seçilerek işlenmiş kaliteli malzemeler, profesyonel tasarım ve tecrübeli işçilik, Crux Premium alüminyum giriş kapılarının her ayrıntısında hissediliyor.

Crux ile konfor, ileri seviyede ısı yalıtım değerleriyle minimum enerji kaybı, maksimum seviyede güvenlik, LED aydınlatmalar ve parmak iziyle açılan özel tasarım paslanmaz kollar ile sıcak bir karşılama demektir.

Güçlü mühendislik ve tasarım ekibi desteğinin yanı sıra ileri teknoloji destekli makine parkurunda uluslararası standartlara uygun ve kişiye özel olarak üretilen giriş kapıları ile Crux Door, kullanıcılarını tasarımın sınırlarını zorlamaya davet ediyor.

Neden Alüminyum Kapı Tercih Edilmeli?

• İleri seviye ısı yalıtımı
• Üstün ses yalıtımı
• Sınırsız tasarım
• Maksimum güvenlik
• Maksimum sağlamlık
• Temassız geçişler
• Uzun ömür
• Geri dönüştürülebilir

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…