Dış Mekan ÜrünüÜrün

Decovita Seramik’ten Dış Mekanlara Özel Çözümler

Yaz mevsimi geride kalsa da bahçede vakit geçirmek için havalar hala güzel.

Decovita Seramik, bu son güzel havaları değerlendirmek isteyenler için bahçelerde kullanılabilecek çim, çakıl ve kum üzerinde kullanılabilen 2 cm’lik ürünler sunuyor. Yüzde yüz çevreye zararsız malzemeden yapılan karolar, olumsuz hava şartlarından da etkilenmiyor.

Çakıl, çim gibi farklı yüzeyler üzerinde uygulanabilen ürünler sayesinde dış mekanlar daha yaşanabilir alanlar haline gelirken zevkli tasarımlar sayesinde zengin bir görünüm de kazanıyor.

Bahçe mobilyaları, büyük saksılar ve oyun alanı gibi ağır yüklere ve gerilmelere yüksek direnç gösteren seramikler, bu sayede kırılma veya çatlama olmadan uzun yıllar boyunca ilk günkü görüntülerini koruyor. Kışın dondurucu soğuklarından yazın kavurucu sıcaklarına kadar tüm mevsim koşullarına dayanıklı karolar; bahçe, havuz veya diğer açık alanlarda kullanılabilecek kimyasal maddelerden de etkilenmiyor.

Çime Zarar Vermeden Döşeme İmkanı
Bahçelerde yürüyüş rotaları oluşturmak, barbekü alanları tasarlamak veya çardak yapmak istenildiğinde en ideal döşeme çözümünü Decovita Seramik sunuyor. Üstelik sağlanan çözümlerle çim zemine döşeme yaparken altta yatan çim korunabilir, ağırlığın veya ağır yaya trafiğinin çime zarar vermesi önlenebilir. Bu seri ayrıca kamu ve konut yürüyüş yolları ve açık alanlar oluşturmak için de uygun. Farklı desen ve renk seçenekleri sunan Decovita Seramik, her türlü dış mekan için zarif ve şık bir tarz yaratılmasına yardımcı oluyor.

Dış mekanında çakıl kullanmayı tercih edenler için ise çakıl döşenmesi zeminlerin drenajını sağlıyor ve suyun plakalar arasındaki boşluklardan geçerek toprağa akmasına yardımcı oluyor. Bu döşeme çözümü, kalıcı zemin döşemenin mümkün olmadığı projeler için de ideal. Decovita Seramik’in yüzde yüz çevreye zararsız malzemeden yapılan ürünleri, -40 °C ile +80 °C arasındaki sıcaklıklara dayanıklı ve olumsuz hava şartlarından etkilenmiyor.

 
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…