Çatı - CepheÜrün

Renklerin Gökyüzü ile Dansı: Braas Diva Serisi

Braas Çatı Sistemleri, çatıların işlevselliğinin yanı sıra estetik açıdan da yapılara değer katabilmesi ve yapıların bulundukları çevre ile daha barışık ve uyumlu olabilmesi için farklı renk, doku ve modellerde çatı kaplama örtüleri geliştirerek, mimarlara tasarım özgürlüğü sunmayı amaçlıyor.

Her biri tek tek eskitilmiş görünüme sahip Diva serisi kiremitler Anadolu Güneşi, Kapadokya Esintisi, Toros Ateşi ve Olympos Ateşi gibi farklı doku tasarımları ile sunuluyor.

Diva serisinde kiremitler farklı bir üretim teknolojisine sahip. Diva kiremitler, özgün bir yüzey uygulama tekniğine tabi tutuluyor. Bu teknik sayesinde kiremit yüzeyinde portakal kabuğuna benzer bir doku oluşturuluyor. Doku tasarımları Braas’ın İtalya’daki tasarım ofislerinde yaratılan Diva’nın kendine has yüzey dokusu ve açıklı koyulu renk geçişleri ile çatılarda gün boyu farklı renk algıları ve gölge efektleri sağlanıyor. Diva serisi kiremitlerle kullanıcılar için eskitilmiş doğal görünümlü, göz alıcı çatılar oluşturulabiliyor.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK Kenet Sistemler

Çatı - CepheÜrün

Dragon Shingle, Şimdi Ağaç Evlerde

Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK® - Arduvaz Sistemler