Dış Mekan Ürünüİç Mekan ÜrünüÜrün

Decovita’dan Yazlık Evlere Ferah Dokunuşlar

Decovita Seramik, yazlık evlerin hak ettiği ferahlığa kavuşmasını isteyenlere birbirinden çekici seçenekler sunuyor.

Trendleri belirleyen tasarımlarını, uyguladığı özel sır tekniği sayesinde mükemmel baskı ve renk kalitesiyle buluşturan Decovita Seramik, salondan banyoya, bahçeden havuza kadar tüm alanlara uygulanabilen özel ürünleri ile yaz mevsiminin geçirildiği yaşam alanlarına etkileyici dokunuşlarda bulunuyor.

Doğayı Yansıtan Salonlar

Doğadan aldığı ilhamı mekanlara taşıyan Woodlook sadece görünümüyle değil, dokunulduğunda ahşap hissini birebir yaşatan dokusuyla da sıcak bir hava estiriyor. Meşe rengindeki mat yüzeyi ile yatay ya da dikey uygulanarak mekanlarda istenilen algının oluşmasına olanak tanıyan Woodlook, ahşap keyfini en kolay ve zahmetsiz şekilde yaşatıyor.

İlham Veren Mutfaklar

Koyu renkli taşların etkileyici görünümünü mekanlara taşıyan Pietra, toprak tonlarından siyah üzerine beyaza uzanan renkleri ile görsel bir zenginlik sunuyor. Zeminde ya da duvarda kullanılabildiği gibi lavabo – tezgah arkası gibi bölümlerde tematik bir şekilde uygulandığında da şık bir ambiyans sunan seri, ışıl ışıl bir etki bırakıyor.

Banyolarda Bembeyaz Etki

Aydınlık hissini, mutlu bir rüyadan kesit sunarcasına veren Full White, küçük banyoları geniş, büyük banyoları ise adeta sonsuz kılıyor. Yaz mevsiminin hissettirdiği rahat atmosferi bir kat daha artıran seri, zarafeti ile de öne çıkıyor.

Ferah Fırça Darbeleri

Masmavi denizi, yeşilin eşsiz tonlarını, yakıcı güneşi ve seyrine doyum olmayan yağmurları aynı karoda buluşturan Artbrush, zengin renk ve dokusuyla masalsı bir atmosfer oluşturuyor. Akdeniz’in gökyüzüne uzanan uçsuz bucaksız ormanlarıyla pırıl pırıl denizini buluşturan seri, her fırça darbesiyle yaşam alanlarına sakinliğin, huzurun ve doğallığın izlerini taşıyor.

Ahşabın En Doğal Hali

Doğal ve samimi etkiyi en iyi yansıtan ürünlerin başında gelen Madeira, özel yüzeyi ile ahşap hissini bire bir yansıtıyor. İsmini aldığı dişbudak ağacının gövdesindeki eşsiz dokuyu yansıtan ve tıpkı bu ağaç gibi uzun ömürlü olan Madeira, bahçenin yanı sıra huzurlu ve ferah mekanlar tasarlanmasına fırsat tanıyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler

Haber

Türkiye İhracat Katkı Endeksi 2021 Yılı Son Çeyrek Rakamları Açıklandı: İnşaat Seramikleri 2021’i Zirvede Kapadı

İç Mekan ÜrünüÜrün

Atatürk Kültür Merkezi'nin Kırmızı Küre'sinde Kaleseramik İmzası