İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Dekton Slim’den XGloss Parlak Yüzeyli Yeni Renkler

Cosentino, devrim yaratan markalarından ultra kompakt Dekton ile yenilikçi çözümlerine devam ediyor. 4 mm inceliğiyle öne çıkan Dekton Slim, XGloss parlak yüzeye sahip Natura 18, Halo, Arga ve Bergen renklerini piyasaya sundu.

Cosentino’nun Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilen, 4 mm’lik inceliği olağanüstü bir parlaklıkla birleştiren yeni renkler, ortaya teknolojik olarak benzersiz bir yüzey çıkarıyor.

Dekton Slim, yüksek performans ve hafif malzeme gerektiren projeler için daha ince ve hafif yapısıyla ideal bir çözüm oluyor. Yüzey, çiziklere, lekelere, termal şoklara ve UV ışınlarına karşı üstün dirençli yapısıyla öne çıkıyor. Dolaplar, mobilyalar, kapılar, iç mekan duvarları ve daha bir çok farklı kullanım alanı için mükemmel bir kaplama malzemesi olan Dekton Slim, 320 cm x 144 cm’lik büyük plaka boyutları ve kolay işlenebilmesi sayesinde sınırsız tasarım olanağı sunuyor. Dekton Slim, mimarlara ve tasarımcılara yüksek performanslı şık mekanlar için yaratıcı imkanlar sağlıyor.

Dekton Slim’in Tüm Renkleri
Dekton XGloss Solid koleksiyonundan Halo; Dekton XGloss Natural koleksiyonundan Natura 18; Dekton XGloss Stonika koleksiyonundan Bergen ve Arga; Dekton Solid koleksiyonundan Sirius, Zenith; Dekton Natural koleksiyonundan Nayla, Aura15, Opera, Edora, Sasea, Kovik, Sirocco, Bromo, Kelya; Dekton Industrial koleksiyonundan Lunar, Kreta, Trilium ve Laos olarak Dekton Slim’in 19 rengi bulunuyor.

Dekton Slim’in Büyük Başarısı
Dekton Slim, Milano Uluslararası Mobilya Fuarı (İtalya), KBIS (Amerika Birleşik Devletleri) ve Espacio Cocina SICI (İspanya) gibi önemli mimarlık ve tasarım etkinliklerinde hem mimar ve tasarımcılardan hem de son tüketicilerden yoğun ilgi gördü. Dekton Slim, aynı zamanda İngiliz Mutfak ve Banyo Ödülleri 2019’daki “Product Innovation Gold Award” kategorisinde birinciliğe layık oldu ve EK&B İş Ödülü 2019’da “En İyi Yüzey” bölümünde finalistliğe yükseldi.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

İnce YapıÜrün

Dekton Optimma: Duvarlar İçin Özel Üretildi

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar