İç Mekan ÜrünüÜrün

Unigen Yapı Malzemeleri

Narsist Mimarlık’tan Mimar Deniz Nar tarafından tasarlanan DB Schenker Arkas ofis projesinin zemin kaplamalarında Unigen Yapı’nın çeşitli ürün grupları bir arada kullanıldı.

Projenin tamamında, hafifliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Onto® Maru üç katmanlı galvaniz çelik panel yükseltilmiş döşeme sistemi tercih edildi. Onto® Maru yükseltilmiş döşeme sistemi, üç katmanlı galvaniz çelik levhanın birbirine perçinlenmesi ile dolgu malzemesi kullanılmadan üretilen ve %100 geri dönüştürülebilen dünyanın en hafif panelidir.

Yürüme konforu ve akustik değerlerin önemsendiği projenin ofis alanlarında ağırlıklı olarak modulyss® marka karo halılar tercih edildi.

modulyss® Cambridge serisinin, DB Schenker Arkas şirketinin kurumsal renkleri kırmızı, füme ve siyah bir arada kullanıldı ve sirkülasyon alanları IVC Matrix ahşap görünümlü PVC malzeme geçişleri ile özelleştirildi. Yönetim alanında modulyss® Handcraft koleksiyonu ile Fashion& serisi bir arada kombine edildi.

Her detayı özenle tasarlanan projenin sosyal alanlarında IVC Studio Moods alternatif görünümlü PVC tercih edilerek geometrik şekillerin enerjisi ile ahşabın sıcaklığı bir arada kullanıldı. Alternatif görünümlü PVC zemin kaplamalarının form ve desen çeşitliliği, PVC malzemenin temizlik ve dayanım kolaylıkları ile bir araya gelerek projelerde yoğun trafiğin bulunduğu alanlarda öne çıkan bir seçenek haline geliyor.

Unigen ticari tip zemin kaplamaları sektöründe, portföyündeki geniş ürün çeşitliliği ile seçkin projelerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

 

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…