İç Mekan ÜrünüÜrün

DETALE CPH / KABRIC – Mat Kumaş Dokulu Dekoratif Boya

Mat-Kumaş Dokulu, Kolay Uygulanabilir

İskandinav tasarım mirasından ve doğanın dalgalanmasından ilham alan, Danimarka menşeli DETALE CPH firması, boyanın fonksiyonel yeteneklerini ve sıvanın görsel özelliklerini birleştiren KABRIC adında özel bir boyaya sahiptir. Estetik ve kaliteden ödün vermek zorunda kalmadan mekanlarda değişiklik yaratmayı mümkün kılan KABRIC uygulaması ile mat, kumaş benzeri bir yüzeye 24 saat içerisinde sahip olmak mümkündür. KABRIC ile yalnızca duvarlar değil, tüm yüzeyler dönüştürülebilmektedir. Bir dolap kapağı veya bir sehpa da KABRIC ile kaplanabilir.

Detaylar

30 farklı renk içeren KABRIC’in toplam uygulama süresi bir duvar için 3-4 saat arasındadır. 8-10 m² arasında alan kaplayan 10 litrelik kovalar halinde satılan KABRIC’in pürüzsüz bir duvara uygulanması gerekmektedir. Duvardaki pürüzler giderilmeden KABRIC’in uygulanması tavsiye edilmez. Ürünün uygulaması oldukça basittir: boya mantığında, yüzeye iki kat olarak sürülerek uygulanır. Ürünü boya fırçası veya mala ile uygulamak farklı sonuçlar vereceği için bu seçim kullanıcının kendisine bırakılır. İki yöntemle elde edilen sonuçlar farklılık gösterir. KABRIC’i diğerlerinden farklı kılan unsurlardan biri de budur, uygulama esnasında üründen tamamen farklı bir sonuç elde edebilmek mümkündür.

Temizlik ve Kullanım Alanı

Ürünün uygulanacağı alanların rutubetsiz iç mekanlar olması gerekmektedir. KABRIC, suyla direk temasa maruz kalacağı lavabo arkası veya duş bölgesinin içi gibi alanlarda kullanılmaz. Ürünün yüzeyinde kullanıma bağlı olarak oluşacak çizikler su ile temizlenebilir. Ürünün tedariği HD Group tarafından sipariş üzerine yapılmaktadır.

İlgili Yazılar
İç Mekan ÜrünüÜrün

HD WALLS DIGITAL – 2022 Koleksiyonu

AltyapıÇatı - CepheÜrün

Dörken Sistem’den Yeşil Çatılara Özel Drenaj Sistemi: DELTA®-FLORAXX TOP

İç Mekan Ürünüİnce YapıÜrün

Tecnografica - İtalyan Estetiği