İç Mekan ÜrünüÜrün

Edo-tex: Tekstil Tabanlı Duvar Kağıdı

Tekstil tabanlı duvar kağıdını Türkiye’de üretmeyi başaran Edofleks, “Edo-tex” ürünleri ile iç mekan yüzeylerine doku alternatifleri sunuyor.

Türkiye’nin ve EMEA bölgesinin en büyük, dünyanın ise üçüncü en büyük tesisinde uluslararası standartlarda üretilen seçkin ürün modelleri ile Edofleks, farklı işlevlere sahip birçok uluslararası projeye değer katmaya devam ediyor.

Edofleks’in geniş ve inovatif ürün gamı arasında bulunan tekstil tabanlı vinil duvar kağıtları ve tekstil tabanlı duvar kaplamaları tasarımı, renkleri ve kalitesi ile kullanıldığı mekanlara mimari estetik sunarken, son teknoloji ile oluşturulan ürün yapısıyla insan sağlığına da katkıda bulunuyor.

Yanmazlık Özelliği ile Güven Sağlar

Farklı desen, renk ve çeşitlerde üretilen duvar kaplamaları arasında alev almaz duvar kağıtları olarak da bilinen tekstil tabanlı duvar kağıtları, uygulandıkları mekanların güvenliğine katkıda bulunur. Tutuşma olasılığı güç olan Edo-tex ürünleri, insan yoğunluğunun fazla olduğu otel, okul, hastane projelerinde olası yangın riskine karşı alınacak önlemlerden birisi olarak görülmekte ve kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir.

Antibakteriyel Yapısı ile Sağlıklıdır

Mikrop barındırmayan ve sağlık açısından herhangi bir tehdit oluşturmayan ürün yapısı ile Edofleks ürünleri, alternatifleri arasından tercih edilebilecek en sağlıklı ürünler arasında yer alır. Kolay temizlenebilen, kir ve toz tutmayan yüzeyleri ile hijyen açısından oldukça avantajlı olan Edo-tex tekstil tabanlı duvar kağıtları; hastane, okul ve otel gibi hijyen seviyesinin maksimum olması gereken yerlerde ilk tercih olmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Son teknoloji ile üretilir.
  • Antibakteriyel yapısı ile hijyen sağlar.
  • Yanmazlık özelliği vardır.
  • Su geçirmezdir.
  • Silinebilir ve yıkanabilir.
  • Solmazlık özelliği vardır.
  • UV ışınlarına karşı dayanıklılık gösterir.
  • Toksik kimyasallar ve ağır metaller içermez, fitalatsızdır.

Mimarların ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulunduran Edofleks, geniş renk skalası ve desenlere sahip ürün gamını, proje görselleştirmelerinde kullanmak üzere tekrarsız ve yüksek çözünürlüklü halleriyle web sitesinden mimarların kullanımına sunmaktadır.

İlgili Yazılar
İç Mekan ÜrünüÜrün

VEILISH – Kumaş Görünümlü Cam Örtüsü

İç Mekan ÜrünüÜrün

HD Walls Trendsetter Studio

İç MekanProje

SAP İstanbul Ofisi