Çatı - CepheÜrün

DELTA®-MAXX PLUS Enerji Tasarruf Membranı

Yapı Zarfının Enerji Verimliliği

Eğimli çatı ve giydirme cepheler için enerji tasarrufu sağlayan su yalıtım örtüsü DELTA®-MAXX PLUS, hava değişim oranını %30’a kadar düşürerek ısınma enerjisi ihtiyacında %9’a varan tasarruf sağlıyor (Münih’te 100 m²’lik çatı katında gerçekleştirilen bilgisayar destekli testlerle ölçümlenen değerler).

DELTA®-MAXX PLUS’ın mensubu olduğu DELTA®-MAXX ailesi, nem depolama özelliğine sahip nefes alan PU esaslı ilk kaplama altı örtüsü. DELTA®-MAXX PLUS’ın “nem depolama katmanı”, normalin üzerinde buhar çıkışı durumunda dahi metrekarede 1 litreye kadar nemi depolayıp buharın tahliyesine devam ederek iç mekanda iklim konforunu garantiliyor.

DELTA®-MAXX PLUS, gerek yeni inşaatlarda gerekse renovasyonda, yalıtımın yenilenmesini ya da yalıtım yapılabilmesini sağlıyor. Çatı ve cephe strüktürünü hava koşullarından koruyarak ısı köprülerinin oluşumunu sınırlıyor ve yaşam alanlarının enerji masraflarında tasarruf sağlıyor.

Test Edilmiş Basma Mukavemeti ve Güvenli Uygulama

Çatıda yanlış bir adım dahi tehlikelidir. Yeni DELTA®-MAXX PLUS, yüksek gerilme mukavemeti, kopmada yüksek uzama ve kaymaz yüzeyi gibi üstün özellikleri sayesinde, düşmeye karşı zorlu güvenlik testinden geçen ve uygulamada en üst seviyede çalışma güvenliği sunan, buhar geçişine açık su yalıtım membranı.

Eğimli Çatılarda Malzeme ve Zamandan %30’a Kadar Tasarruf

Yeni DELTA®-MAXX PLUS, özel tasarımı sayesinde kendi sınıfında en düşük fire ile döşenebilen buhar dengeleyicidir. DELTA®-MAXX PLUS, istenilen yönde rahatlıkla döşenebiliyor, bu da daha hızlı ve verimli montaj avantajı sağlıyor. DELTA®-MAXX PLUS, döşendiği anda alt strüktürü hava koşullarından korumaya başlıyor. Eğik mahya ve eğik derelerde tam ölçüsünde kesilebilmesi sebebiyle gereksiz fire meydana gelmiyor.

Uzun Süreli Garantili Güvenilirlik

Kaplama altı membranlarının rüzgârla savrulan yağış testini geçen (TU Berlin) DELTA®-MAXX PLUS’ın, uzun vadeli performans ve işlevselliği 25 yıl Dörken kalite garantisi altında.

İlgili Yazılar
AltyapıÜrün

DELTA®-MS 20 DRAIN

AltyapıÜrün

Su Yalıtımı İçin Güçlü Çözüm BT2K 750

AltyapıÜrün

DELTA®-SPARXX: Yangın Geciktirici Buhar Kesici Örtü