Çatı - CepheÜrün

DELTA®-MAXX PLUS Enerji Tasarruf Membranı

Yapı Zarfının Enerji Verimliliği

Eğimli çatı ve giydirme cepheler için enerji tasarrufu sağlayan su yalıtım örtüsü DELTA®-MAXX PLUS, hava değişim oranını %30’a kadar düşürerek ısınma enerjisi ihtiyacında %9’a varan tasarruf sağlıyor (Münih’te 100 m²’lik çatı katında gerçekleştirilen bilgisayar destekli testlerle ölçümlenen değerler).

DELTA®-MAXX PLUS’ın mensubu olduğu DELTA®-MAXX ailesi, nem depolama özelliğine sahip nefes alan PU esaslı ilk kaplama altı örtüsü. DELTA®-MAXX PLUS’ın “nem depolama katmanı”, normalin üzerinde buhar çıkışı durumunda dahi metrekarede 1 litreye kadar nemi depolayıp buharın tahliyesine devam ederek iç mekanda iklim konforunu garantiliyor.

DELTA®-MAXX PLUS, gerek yeni inşaatlarda gerekse renovasyonda, yalıtımın yenilenmesini ya da yalıtım yapılabilmesini sağlıyor. Çatı ve cephe strüktürünü hava koşullarından koruyarak ısı köprülerinin oluşumunu sınırlıyor ve yaşam alanlarının enerji masraflarında tasarruf sağlıyor.

Test Edilmiş Basma Mukavemeti ve Güvenli Uygulama

Çatıda yanlış bir adım dahi tehlikelidir. Yeni DELTA®-MAXX PLUS, yüksek gerilme mukavemeti, kopmada yüksek uzama ve kaymaz yüzeyi gibi üstün özellikleri sayesinde, düşmeye karşı zorlu güvenlik testinden geçen ve uygulamada en üst seviyede çalışma güvenliği sunan, buhar geçişine açık su yalıtım membranı.

Eğimli Çatılarda Malzeme ve Zamandan %30’a Kadar Tasarruf

Yeni DELTA®-MAXX PLUS, özel tasarımı sayesinde kendi sınıfında en düşük fire ile döşenebilen buhar dengeleyicidir. DELTA®-MAXX PLUS, istenilen yönde rahatlıkla döşenebiliyor, bu da daha hızlı ve verimli montaj avantajı sağlıyor. DELTA®-MAXX PLUS, döşendiği anda alt strüktürü hava koşullarından korumaya başlıyor. Eğik mahya ve eğik derelerde tam ölçüsünde kesilebilmesi sebebiyle gereksiz fire meydana gelmiyor.

Uzun Süreli Garantili Güvenilirlik

Kaplama altı membranlarının rüzgârla savrulan yağış testini geçen (TU Berlin) DELTA®-MAXX PLUS’ın, uzun vadeli performans ve işlevselliği 25 yıl Dörken kalite garantisi altında.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…