Islak MekanÜrün

Geberit AquaClean Mera Akıllı Klozet

144 yıllık deneyimiyle İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, kırk yıllık akıllı klozet tecrübesini kullanarak geliştirdiği AquaClean Mera akıllı klozet ile maksimum düzeyde konfor ve hijyen sunuyor. İngiliz tasarımcı Christoph Behling tarafından tasarlanan AquaClean Mera, pürüzsüz çizgiler ve kesintisiz geçişleriyle banyoları minimalist bir çizgiyle buluşturuyor.

Gelişmiş teknoloji ve şık bir tasarım sunan Mera, devrim niteliğindeki özellikleri ile kullanıcısına ilk gün yaşadıkları heyecanı ve hayranlığı asla kaybettirmiyor.

iF tasarım ödüllü Geberit AquaClean Mera’nın Classic ve Comfort olmak üzere iki modeli ve iki rengi mevcuttur. Akıllı klozetlerin sprey işlevselliği konusunda da devrim niteliğinde bir yenilik sunuyor. Patentli WhirlSpray taharet teknolojisinin sunduğu dinamik havalandırma ile güçlendirilmiş titreşimli sprey sunan Mera’da, son derece nazik bir temizlik sağlamak için iki püskürtme başlığı kullanılır. Tüm detaylarında maksimum hijyen düşülerek tasarlanan Mera, kadınlara özel püskürtme özelliği sunarak yumuşak bir dokunuş sağlanır. Hibrid sıcak su sistemi ile hızlı ve sürekli sıcak su sağlanır. Bir başka önemli nokta ise AquaClean Mera’nın Rimfree (kanalsız) klozet teknolojisidir. Yenilikçi TurboFlush deşarj teknolojisi, tuvaletin son derece hassas ve sessiz bir şekilde yıkanmasını sağlar. Etkileyici AquaClean Mera Classic çok yüksek standartlarla donatılmıştır. Geberit AquaClean Mera’nın otomatik ve düşük gürültülü koku alma ünitesiyle birlikte çalışan uzun ömürlü özel seramik petek filtresi, banyoları kötü kokulardan arındırır.

QuickRelease fonksiyonu sayesinde klozet kapağı çıkartılarak kolay temizlik imkanı sunan Mera’da maksimum hijyen sağlanır.

Akıllı ılık kurutucusu ve kişisel tercihlere uygun kullanıcı dostu bir uzaktan kumanda içerir.

Comfort modelinde yukarıdaki tüm fonksiyonlara ek olarak; klozetin içine gizlenmiş yakınlık sensörü ile kullanıcıyı algılayarak klozet kapağı otomatik olarak açılıp kapanır. Kullanıcı algılama fonksiyonu ile klozete yaklaşıldığı anda klozet ısıtma fonksiyonunu devreye girer. Üstelik Mera, klozet ısıtma sistemi beklemede olduğu zaman herhangi bir enerji de harcamaz. Beş farklı yakınlık algılama ayarına sahip olan Mera, kullanıcısını algılayarak ortam ışığını yakar ve otomatik olarak harekete geçer. Yedi farklı renk seçeneği bulunan ortam ışığının ise ışık yoğunluğu beş kademede ayarlanabilir. Mobil telefonlara indirilebilen uygulama sayesinde, ürün mobil telefon üzerinden de kontrol edilebilir.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar

İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler