Çatı - CepheÜrün

Braas’tan Güçlü ve Estetik Bir Seçenek: Çelik Yağmur İndirme Sistemi

Braas Çatı Sistemleri, sağlıklı ve uzun ömürlü bir çatı için çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Braas, bir çatı sisteminin performansında en önemli unsurlardan biri olan yağmur suyunun çatıdan etkin ve verimli bir şekilde tahliye edilebilmesi için en yeni çözümü çelik yağmur indirme sistemini sunuyor.

Braas çelik yağmur indirme sistemi, her türlü zorlu hava koşulu altında güvenilir, uzun ömürlü, estetik ve güçlü bir seçenek.

Çinko-magnezyum kaplama tekniği ile korozyona karşı artırılmış koruma sunan çelik yağmur indirme sistemi, kaynaksız yekpare dere köşe dönüş elemanları, modüler birleştirme parçaları ve alternatifli kelepçe sistemleri ile ön plana çıkıyor. Braas çelik yağmur indirme sisteminin titizlikle tasarlanmış detayları ile farklı iklim koşullarına, sıcaklık değişimlerine ve atmosfer etkilerine karşı uzun ömürlü bir çözüm oluşturulabiliyor.

Braas Çelik Yağmur İndirme Sistemi, en üst düzey üretim teknolojisi, kaliteli malzemesi ve güçlü kesitleri ile fark yaratıyor. Zarif görünümü ve antrasit rengi ile tüm mimari yapılara hitap ediyor.

İlgili Yazılar
Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Türkiye’nin En Yüksek (10 m) Hareketli Bölme Panelleri MOWATEC’ten

Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

MOWATEC Yukarı Toplanır Bölme Sistemleri

Çatı - CepheÜrün

Renklerin Gökyüzü ile Dansı: Braas Diva Serisi