İç Mekan ÜrünüKullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Güneş Koruması İçin Serge Ferrari Çözümleri

Isı ve doğal ışık akışını yönetmek, bir binanın enerji verimliliği üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Doku, his ve renkler gibi estetik özelliklerinin ötesinde malzemelerin; ışık, ısı, enerji kontrolü ve kullanıcı konforu alanında farklı kriterleri karşılaması gerekir.

Yeni yapılar ve yeniden inşaat projeleri için sürekli yeni ve yenilikçi çözümler arayışında olan ürün kullanıcıları ve uygulayıcılar, kapsamlı güneş koruması için Serge Ferrari’yi tercih ediyor.

Yeni Ürünler: Kumaş Görünümünde “Soltis Touch”
Bu malzeme, güncel iç dekorasyon eğilimlerine uygun, şık, rafine ve sofistike bir görünüş için yapısında ham tekstil lifi kullanılarak dokunmuştur. Genel olarak stor perde, dikey perde ve japon perdelerde kullanıma daha uygundur. Yumuşak, saf, temiz veya etkileyici renk tonlarına sahip büyüleyici güzelliğinin yanı sıra Soltis Touch, Serge Ferrari ürünlerinin tüm teknik özelliklerine de sahiptir. Üstün avantajları arasında kırışmaya, yırtılmaya, alevlere (M1, B-S2, d0) karşı mükemmel direnç ve çok iyi ses emme performansı sayılabilir.

Serge Ferrari’nin Soltis ürün yelpazesinin ilk dokuma ürünü Soltis Touch, Ocak 2019’dan itibaren 28 farklı renk ve 2 farklı genişlikte (180 cm ve 270 cm) %3 açıklık ve %40 ses yutucu akustik özelliği ile satışa sunulmuştur.

İlgili Yazılar
İç Mekan ÜrünüKullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

SOLTIS Touch: İç Mekan Akustik Stor Perde

Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Serge Ferrari'den Batyline AW ile Sosyal Alanlarda Akustik Konfor

Dış Mekan ÜrünüÜrün

SOLTIS Veozip

×
İç Mekan ÜrünüKullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

SOLTIS Touch