İç Mekan ÜrünüÜrün

Smartflow Çekmece Sistemleri

SAMET Çekmece Sistemleri ailesinin en zarif ve şık üyesi Smartflow ile tasarım ve fonksiyon çekmecelere taşınıyor.

Sadeliğin ve minimalist çizgilerin ön planda olduğu yaşam trendlerine uygun olarak çekmece içinde de hacimden olabildiğince fazla yarar sağlamaya yönelik dik ve yalın tasarımların önemi artıyor. Bu yaklaşımdan yola çıkılarak tasarlanan Smartflow, 12,8 mm ultra ince ve dik yanak tasarımı ile sofistike bir görünümü beraberinde getiriyor. Frenlenerek kendiliğinden kapanma özelliği ve bas-aç teknolojisiyle kullanımda maksimum konfor sunan Smartflow Çekmece Sistemleri, akıcı ve sessiz hareket kabiliyetinin yanı sıra kişiselleştirilebilen tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

4 farklı yanak yükseklik seçeneği ile çekmecelerdeki farklı derinlik ihtiyaçlarına kusursuz çözüm sunuyor. Bunun yanı sıra, sınırsız bordür kullanıma olanak sağlayan inovatif tasarımı ve şık cam yan yükseltici çözümleri ile mutfak ve banyoları kişiselleştirmeye olanak sağlıyor.

Çekmecelerdeki Sanat: Artflow
Smartflow Çekmece Sistemleri ailesinin en yeni ve zarif üyesi ARTFLOW, Mayıs ayında tüm dünya çekmecelerini daha da zarif hale getirmek için Almanya’nın Köln kentinde düzenlenecek olan Interzum Uluslararası Mobilya Ürünleri ve İç Dizayn Fuarı’nda tüm dünyanın beğenisine sunuluyor.

Kullanıcıların standart ölçüler olmadan kendilerine göre düzen oluşturabileceği çekmece içleri hayali ile tasarlanan ARTFLOW; sadeliğin ve şıklığın ön planda olduğu zamansız bir tasarıma sahip. Özgün tasarımı ve işlevsel kullanım özellikleri ile dikkat çeken ARTFLOW Çekmece İçi Bölme ve Organizasyon Sistemi, sunduğu esnek kullanım imkanı ve kişiselleştirilebilir olması ile dönemin trendlerinden izler taşımaktadır. Modern hayatın izlerini yansıttığı yalın formu ve maksimum işlevselliği ile güçlü bir etki yaratmaktadır.

Smartflow ürün ailesinin tüm trend renklerine uygun kombinasyonları da ürün gamında yer alan ARTFLOW mutfaklarda, banyolarda ve ofislerde her tür düzenleme ihtiyacına yönelik esnek çözümler sunmaktadır.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler

İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Cosentino'dan Ethereal Collection

İç Mekan ÜrünüÜrün

Kastamonu Entegre’den Gıdayla Temasa Uygun Panel Yüzeyleri: Glossmax, GlossmaxPro, Mattplus, Medelam, Teknolam