İç Mekan ÜrünüÜrün

Han Stone, Hayalleri, Doğanın Armağanı Olan Mermer ile Evlere Getiriyor

Mermer ve Doğal Taşlar

Han Stone
Han Stone, Kartal’da 8000 m2’lik fabrika ve 2000 m2‘lik showroom ile başta İtalya ve Brezilya olmak üzere İspanya, Portekiz ve Hindistan’dan 200’ün üzerinde farklı renkte ve dokuda mermer plaka stokluyor.

Aynı zamanda depo sahasının yanında sahip olduğu fabrikada birçok otel, rezidans, alışveriş merkezine 17 yıldır üretim yapıyor. Özellikle ürettiği mermer masa, sehpa, dresuvar vb. ürünlerle iç mimaride adından söz ettiriyor. İngiltere ve Avusturya olmak üzere yurtdışında da birçok başarılı projeye imza atıyor.

Han Stone, Kartal’daki 6000 m2’lik fabrikasında son teknolojisiyle ürettiği taşların kalite standartlarının sağlanmasında özel bir ekip görev almaktadır. Özellikle proje taahhütlerinde, aynı seleksiyonun sağlanması, damar takibinin yapılması gibi taleplerde İthal ya da yerli ocaklardan temin ettiği özenle seçilmiş bloklardan, en iyi kalitede plakaların alımlarında uzmanlaşmış. Ürünlerin ebatlanmasından sonraki sevk aşamasına kadarki her türlü ambalajlama, sandıklama ve naylonla koruma aşamalarının tümüne dikkat ederek, dünya standartlarında ambalajlama yapmaktadır.

Mermer Masa ve Sehpa Üretimi

Masa Stone
Özellikle yerli ve yabancı mobilya sektöründe; 7 yılı aşkın bir süredir tanınan dizayn ve üretim kalitesiyle özellikle mermer masa, sehpa, keson dresuar, banko gibi bitmiş dizayn ürünlerini üreten titiz bir üretim grubudur.

Doğallık ve Lüks Yan Yana

Slate Serisi
Doğalın sıcaklığı, taşın büyüsü bir arada Slate serisi, özellikle natürel katmanlara sahip taşın dekoratif, benzersiz hareketiyle dizayn ve doğallık ihtiyacına cevap veren ürünler arasında yerini alıyor. Özellikle hem dış mekan hem de iç mekan kullanım avantajıyla projelere farklılık getiriyor.

Esnek ve Süper İnce Taş

Flexystone
Han Stone, 16 yıllık “slate taşı” üretimindeki son nokta, 2 mm kalınlıkta gerçek taşın üst tabakasının özel yapıştırıcı ile koparma tekniği ile koparılarak, esnek ve ince bir ürüne dönüşmesidir.

Flexytone, gerçek taşın üst katmanıdır. Bu katman fiberglas ve polyester karışımı ile sertleşmiş ve gerçek taştan daha sağlam yapıya sahip olmuştur. Sıra dışı üretim tekniği ile her taş tabakası sanki ahşap katman gibi incedir.

3 tipte yer alıyor:

  • Flexystone Classic – 2 mm kalınlıkta 61×122 cm ebatlı: Flexystone Classic; ince, doğal taşın üst katmanı ile cam elyaf tabanlı olan tipidir. Özellikle her türlü iç ve dış mekanda, banyo gibi ıslak hacimlerde uygundur.
  • Micro Slimstone – 1 mm kalınlıkta: Klasik Flexystone’da kullanılan cam elyafından farklı olarak, Micro Slim Stone’da kullanılan pamuk ipliklerinden dolayı daha ince, daha esnek ve daha hafif bir ürün üretilmiştir.
  • Translucent Stone – 2 mm kalınlıkta transparan: Yarısaydam taş aydınlatma sektörü için tasarlanmıştır. Yarısaydam Flexy taşı klasik stildeki Flexystone ile aynı karakter özellikte olup yarısaydam avantajına sahip olması ile tasarlanmıştır.
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…