İç Mekan ÜrünüÜrün

Cambria

Doğal kuvars yüzeylerin önde gelen üreticilerinden Cambria, mükemmele olan tutkuyu paylaşanların hem pratik hem de güzel olan görsel mekanlar sunmalarına yardımcı olmak amacıyla kaliteden ödün vermeyen tasarımlar sunuyor.

Hareketin Sanatı

İlham veren işçilik ile Amerikan kalitesini ve inovasyonu bir araya getiren Cambria, yıllar yılı kusursuz güzelliğini koruyan, efsanevi dayanıklılığa sahip göz alıcı doğal taş yüzeyler sunuyor.

Sürekli daha iyiye doğru yol alarak, ustalığı daha ileri taşıyarak, mutfak ve banyo tezgahlarını, hareketin sanatına dönüştürmeyi hedefliyor.

Tasarım

Bir Cambria banyonun doğal güzelliği her zaman gözler önündedir. 130’u aşkın tasarım seçeneğiyle Cambria, sıradan mekanları, rahatlatıcı dinlenme mekanlarına dönüştürebiliyor.

Sektör lideri inovasyon, özel Amerikan işçiliği ve en küçük ayrıntılara gösterilen titizlik sayesinde benzersiz, 130’u aşkın göz alıcı doğal taş tasarımı üretilebiliyor.

Parmak Uçlarındaki İlham Verici Dünyayı Keşfedin

iPhone veya iPad için Cambria uygulaması sayesinde ton, desen, özellik, renk veya koleksiyon bazında tüm tasarımlarıma göz atılabiliyor ve beğenilenler kaydedilebiliyor. Ayrıca, iPad uygulaması ile tasarımlar, özel tasarım mutfak ve banyo ortamlarında da görülebiliyor.

Göz at

Bu ürünlere de göz atın...

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Çukurova Isı'dan Dekoratif Isıtma Çözümleri: Platinum ve Tungsten

2 Mins read
Endüstriyel ve ticari ısıtma sistemleri konusunda 1991 yılından beri faaliyet gösteren ve 20.000’i aşkın referansı ile Türkiye’nin önde gelen firmalarından Çukurova Isı,…
Islak MekanÜrün

akrilikhavuz™

1 Mins read
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…
×
İç Mekan ÜrünüÜrün

Cambria