İç Mekan ÜrünüÜrün

Ardinart: Hayal Gücü, Şarap Tutkusuyla Birleşiyor

Tasarlamış olduğu şarap kavlarıyla mekanlara mimari anlamda artı değer kazandırmaya devam eden Ardinart’ın başarısının ardında iyi bir tasarım ekibi, üretim için sahip olduğu tam donanımlı atölyeler ve şarap hakkında sahip olduğu bilgi ve donanım yer alıyor.

Ardinart, hayalinizdeki şarap kavını tasarlayabilmek için sizinle birlikte çalışıyor. Kavın yer alacağı mekanın konseptine ve ruhuna uygun; modern, zamansız ve rafine bir tasarımı, şarap koleksiyonunuza uygun saklama koşullarına sahip bir teknolojiyle buluşturmak ise daima önceliği oluyor. Döşemelerde kullanılacak olan malzeme seçiminden, aydınlatmanın detaylarına kadar büyük bir özen ve titizlik içerisinde çalışan marka, hayal gücünü şarap tutkusuyla birleştiriyor.

Ardinart, tasarlamış olduğu şarap kavlarıyla hem şarapları güvenilir koşullarda saklamayı sağlıyor hem de keyifli vakit geçirebilecek, tamamen kullanıcısına özel, samimi alanlar yaratıyor.

Villa, malikane, konut, otel, ofis, kafe ve restoranlara tasarlamış olduğu kavlarla hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine hizmet sunan marka, özellikle son yıllarda yenilikçi tasarımları, istisnai işçiliği ve profesyonelliğiyle butik konut projelerinin de dikkatini çekiyor.

İlgili Yazılar
İç Mekan ÜrünüÜrün

Thinstone®

Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Fetaş - Siyah Sprinkler

Çatı - CepheÜrün

DELTA® - LIQUIXX ile Hava Sızdırmazlık