Çatı - CepheÜrün

Işıklar Galenit Yapı Dekorasyon Serisi

Işıklar Tuğla, yaklaşık üç yıldır Ar-Ge çalışmalarını sürdürdüğü porselen dekoratif tuğlaları kullanıcılarla buluşturmanın gururunu yaşıyor.

Galenit Serisi olarak kullanıcıların beğenisine sunulan bu benzersiz ürünler, yaşam alanlarına değer katmak için, tasarımlarda yer almayı bekliyor. Mekanları ve tasarımları eşsiz kılmak için farklı renk ve model alternatifleri ile sunulan ürünler, porselenin zarifliği ve yüksek dayanım gücü ile hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ürünler dış mekanlar için su emme testlerinden başarı ile geçmiş, her türlü hava koşuluna uyum sağlayabilecek güce erişmiştir. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde mekanlara eşsiz bir ahenk katma görevini üstlenecektir.

Galenit 3D ürünü olarak kullanıcıların beğenisine sunulan diğer bir çalışma, dekoratif üç boyutlu porselen dış mekan kaplama ürünüdür. Estetik, güç ve albenisinin dışında ürün, faydalı bir model olarak da göze çarpmaktadır. Tasarım ilkeleri göz önünde bulundurularak tasarlanan Galenit 3D porselen kaplama ürünü, formu ve içeriğinde bulunan özel yalıtım malzemeleri ile ses ve hava yalıtımının yanı sıra görsel bir şölen sunmaktadır. Artık dış mekanlarda Galenit 3D serisi ile Işıklar imzası ve estetiği daha fazla hissedilecek.

İlgili Yazılar
Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Türkiye’nin En Yüksek (10 m) Hareketli Bölme Panelleri MOWATEC’ten

Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

MOWATEC Yukarı Toplanır Bölme Sistemleri

İnce YapıÜrün

Işıklar - Ekoklinker 10 / Ekoklinker 12 Ses Yalıtım Sistemleri