Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Jansen’den Çelik Camlı Yangın Kapıları ve Sabit Cam Duvar Bölmeleri

Yangın anında çelik, alev almaz ve doğal kararlılığından ötürü belirgin bir kayba uğramaz. Bu nedenle çelik, yangın kapıları ve sabit cam duvar bölmeleri imalatında kullanım için elzem bir malzemedir.

Test edilmiş ve onaylanmış duman sızdırmaz camlı yangın kapıları fonksiyonellik, esneklik ve estetiği birleştirmektedir. Jansen profil sistemleri, ince profil genişlikleri ile yüksek güvenlik gereksinimlerine cevap verebilmektedir. Farklı yangın kapıları ile cam tiplerinin kombinasyonuna olanak sağlaması, güvenlik ihtiyaçlarından ödün vermeden ekonomik sistem çözümlerine imkan tanımaktadır.

Jansen – Economy E30 Çelik Profilden Camlı Yangın Kapıları
Çelik ve paslanmaz çelikten imal edilen E30 duman/yangın kapıları ve kapı kapatıcıları, yangın anında başarılı bir şekilde alevlerin ve dumanın yayılmasını engeller. 30 dakika yangın dayanıklı camlı kapıdır. Jansen – Economy 50 E30, şeffaf bina bileşenlerinin ekonomik olarak imal edilmesine imkan verir. Kapı kasalarının ve kanatlarının profil derinliği 50 mm’dir. İçte ve dışta çepeçevre gizli, fugalı hem yüz kapılar, bu profil sistemi ile imal edilebilir. Yangın anında zor alev alan çift conta sistemi, bariyer halinde bir güvenlik duvarını garanti eder. E30/EW30/E60/EW60 sertifikaları mevcuttur.

Janisol 2 EI30 Çelik Profilden Yangına Dayanıklı Kayar Kapılar

Janisol 2 EI30 yangına dayanıklı kayar kapı, kolay ulaşım ihtiyacının olduğu alışveriş merkezi, stadyum, ofis binaları gibi kalabalık binalarda kullanılır. 30 dakika yangın dayanıklı camlı kayar kapıdır. Otomatik kapı sistemi, EN 1634’e uyumlu olarak, entegre veya entegre olmayan acil tahliye fonksiyonu, geniş çeşitlilikte motor, cam ve panel ile yangına direnç EI30 sınıfına göre başarıyla test edilmiştir. Maksimum net açıklık boyutları tek kanatlı imalatlar için 1400 mm x 2500 mm, ve çift kanatlı imalatlar için 2800 mm x 2500 mm’dir.

Janisol 2 EI30 Çelik Profilden Camlı Yangın Kapıları
Isı yalıtımlı Janisol 2 EI30 profil sistemi, verimli ve güvenilir bir şekilde yangına dayanıklı tek ve çift kanat kapıların üretimine imkan verir. 30 dakika yangın dayanıklı camlı kapıdır. Kapı kasaları ve kapı kanatlarının profil derinliği sadece 60 mm’dir. 25, 50 ve 85 mm yüzey genişliğine sahip profiller mulyon ve transomlar için kullanılabilir. İçeride ve dışarıda uygulanan gizli bağlantılar, oldukça dar yüzey genişlikleri ile imalata hafiflik ve zarafet katar. Farklı tedarikçilerin yangına karşı korumalı camları, dolgu birimleri olarak kullanılabilir. Test edilmiş bağlantı, kilit, aksesuar ve entegre kapı kapatıcılarının bulunduğu kapsamlı bir ürün gamı da mevcuttur.

Janisol C4 EI60 ve EI90 Çelik Profilden Camlı Yangın Kapıları
Janisol C4 camlı, tek veya çift kanatlı camlı yangın kapıları ve bu kapıların camlamasını içeren komple bir profil sistemidir. Profiller 70 mm derinliğe sahiptir ve yenilikçi, yangına dayanıklı iç panelleri sayesinde EI90 güvenlik sınıflamasını elde etmektedir. 90 dakika yangın dayanıklı camlı kapıdır. Profiller seramik bir karışım ile fabrikada doldurulmaktadır. Bu karışım, kesme veya kilit boşluğu yaratma gibi üretim basamaklarından olumsuz etkilenmeden çelik profille sağlam bir bağ oluşturur.

Jansen – Economy RS Çelik Profilden Duman Sızdırmaz Kapılar
Çelik ve paslanmaz çelikten imal edilen Jansen – Economy 50 RS sistemi, güvenlik ve maliyet açısından oldukça açık kazanımlar sunar. 50 mm profil genişliğine sahip profil geometrisi, DIN 18095 ve EN 1634-3 ile uyumlu hem yüz tek ve çift kanat duman kapılarının imalatına imkan verir.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

Çuhadaroğlu’ndan Yeni Kapı ve Pencere Sistemi DS 70

İnce YapıÜrün

Remak Isı Yalıtımlı Çelik Kapı Pencere Sistemleri Dubai Expo 2020 İtalya Pavyonu’nda Uygulandı

İnce YapıÜrün

Pentek Yangına Dayanıklı Camlı Sistemler