Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy Yeni Airflex Kaset Tipi Klima

Mitsubishi Heavy KXZ, VRF Sistemleri tarafından geliştirilen yeni kaset tipi klima, “Airflex Kanat” dizaynı sayesinde tavana paralel üfleme yaparak hava konforunu maksimize eder. Ürün, bu özelliği ile dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor.

Ayrıca dört yöne üfleme özelliğine sahip “Airflex Kaset Tipi Klima” modellerinde her kanat birbirinden bağımsız olarak, isteğe göre farklı açılardan ayarlanabiliyor.

VRF Sistemleri, yeşil bina konseptine uygun olarak inşa edilen ve LEED sertifikası almak isteyen binalara puan kazandırıyor.

Mitsubishi Heavy Industries Grubu, “Global 100 Endeksi – Sürdürülebilir Şirketler” sıralamasında 66. sırada yer alarak, bu sıralamada yer alan klima sektöründeki tek firma olarak dikkat çekiyor.

Fosil yakıtlı ısıtma cihazlarına göre düşük CO2 salınımıyla çevreye ve kolay kullanımıyla da kullanıcıya dost bir teknoloji olan Mitsubishi Heavy VRF Sistemleri, tüm soğutma ve ısıtma ihtiyaçlarını karşılıyor.

Form VRF Sistemleri San. Tic. AŞ’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu Mitsubishi Heavy Industries VRF klimalar, yüksek verimliliği ve geniş ürün seçenekleriyle otel, iş merkezi, rezidans, konut, hastane, okul projelerinde tercih ediliyor.

Form VRF Sistemleri Ticaret AŞ
Form VRF Sistemleri, 1965 yılında kurulan Form Grubu bünyesinde klima alanında faaliyet gösteriyor. Form Grubu, 1884 yılında Japonya’da kurulan Mitsubishi Heavy Industries (MHI) firmasının KX Merkezi VRF Sistemleri’ne ait ürünlerinin tek temsilciliğini 2011 yılında aldı. Türkiye VRF pazarının en tanınmış markalarından biri olan MHI, uzun yıllardır faaliyet göstermekte olduğu Türkiye pazarında, 20.000’e yakın dış ünite ve yüz elli bine yakın iç ünitesi ile sektörde en çok tercih edilen markalardan biri olma özelliğini taşıyor. Mitsubishi Heavy klimaları yüksek verimlilik ve ekonomikliği bir araya getiriyor.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

LAMILUX ile Gün Işığından Gelen Özgürlük

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy Klima Filtrelerinin Covid-19’a Karşı Etkinliği Kanıtlandı

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

RADIVA Radyatörler