Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy Yeni Airflex Kaset Tipi Klima

Mitsubishi Heavy KXZ, VRF Sistemleri tarafından geliştirilen yeni kaset tipi klima, “Airflex Kanat” dizaynı sayesinde tavana paralel üfleme yaparak hava konforunu maksimize eder. Ürün, bu özelliği ile dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor.

Ayrıca dört yöne üfleme özelliğine sahip “Airflex Kaset Tipi Klima” modellerinde her kanat birbirinden bağımsız olarak, isteğe göre farklı açılardan ayarlanabiliyor.

VRF Sistemleri, yeşil bina konseptine uygun olarak inşa edilen ve LEED sertifikası almak isteyen binalara puan kazandırıyor.

Mitsubishi Heavy Industries Grubu, “Global 100 Endeksi – Sürdürülebilir Şirketler” sıralamasında 66. sırada yer alarak, bu sıralamada yer alan klima sektöründeki tek firma olarak dikkat çekiyor.

Fosil yakıtlı ısıtma cihazlarına göre düşük CO2 salınımıyla çevreye ve kolay kullanımıyla da kullanıcıya dost bir teknoloji olan Mitsubishi Heavy VRF Sistemleri, tüm soğutma ve ısıtma ihtiyaçlarını karşılıyor.

Form VRF Sistemleri San. Tic. AŞ’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu Mitsubishi Heavy Industries VRF klimalar, yüksek verimliliği ve geniş ürün seçenekleriyle otel, iş merkezi, rezidans, konut, hastane, okul projelerinde tercih ediliyor.

Form VRF Sistemleri Ticaret AŞ
Form VRF Sistemleri, 1965 yılında kurulan Form Grubu bünyesinde klima alanında faaliyet gösteriyor. Form Grubu, 1884 yılında Japonya’da kurulan Mitsubishi Heavy Industries (MHI) firmasının KX Merkezi VRF Sistemleri’ne ait ürünlerinin tek temsilciliğini 2011 yılında aldı. Türkiye VRF pazarının en tanınmış markalarından biri olan MHI, uzun yıllardır faaliyet göstermekte olduğu Türkiye pazarında, 20.000’e yakın dış ünite ve yüz elli bine yakın iç ünitesi ile sektörde en çok tercih edilen markalardan biri olma özelliğini taşıyor. Mitsubishi Heavy klimaları yüksek verimlilik ve ekonomikliği bir araya getiriyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…