İç Mekan ÜrünüÜrün

Moduleo® LVT ve Matrix Looselay

Unigen Yapı, portföyüne yeni katmış olduğu Moduleo® LVT ürün grubu ile 2018 yılında da projelerde fark yaratmaya devam edecek.

Moduleo® alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları, benzersiz üretim teknolojisi ile doğal ahşap ve taşta bulunan narin ve rastgele desenleri yüzeye taşıyarak, dayanıklılığı en iyi şekilde sunmak üzere tasarlanmıştır. Ahşap ve taş yüzeylerdeki en ince dokuları dahi koruyarak, yüzeydeki mesamatın ve seviye farklılıklarının hissedilmesine olanak sağlar.

Select, Transform ve Impress olarak üç ayrı seriden oluşan Moduleo® alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları 2,5 mm Dryback ve 4,5 mm Click, Matrix serisi ise 5 mm Looselay formatında üretilmektedir.

Impress serisinde “Registered Emboss” teknolojisi kullanılarak gerçek ahşap dokusuna çok yaklaşılmıştır. Moduleo® pantentinte olan “çift fiberglas membranlı” özel katman sayesinde yüksek boyutsal stabilite sağlanarak, plank boylarda uzunluk ve genişlik arttırılmıştır.

Yoğun trafiğe sahip alanlarda sıkça karşılaşılan akustik, aşınma ve hijyen problemlerini ortadan kaldırarak, bu mekanları estetik tasarımlarla buluşturan Moduleo® LVT ve Matrix koleksiyonları restoran, kafe, mağaza ve otel projelerinde tercih edilmektedir.

Moduleo® Moods özel koleksiyonu ile zemin kaplamaları, gerçek bir sanat eserine dönüşmektedir.

Moduleo® Moods, ahşap ve taş efektindeki serileri plank ve karo ölçülerin dışında üçgen, altıgen, eşkenar dörtgen gibi farklı formlarda da kullanarak 110’dan fazla eşsiz ve etkileyici tasarıma imkan sunan yaratıcı bir stüdyodur. Klasik stilden retro tarza kadar uzanan geniş skalada kullanıcının kendi özgün stilini yakalaması çok kolaylaşır.

Moduleo® Moods’da hazır olarak kullanılabilen farklı formlar tasarım çeşitliliği sağlarken, tasarım daha az fire vererek, daha hızlı uygulanır.

Floorscore, Breeam, Recovinyl sertifikalarına sahip olan Moduleo® LVT zemin kaplamalarında on yıl garanti süresi bulunmaktadır.

Moduleo® Moods tasarım atölyesi, www.moduleo.com adresinden ayrıntılı olarak incelenebilir.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…