Çatı - CepheÜrün

NETEREN’den CRETOX Beton Cephe Kaplama Paneli – Çimento Esaslı Ultra Hafif Doğal Beton Panel

Neteren’in patentli ürünü, kendi üretimi ve markası CRETOX doğal brüt beton kaplama panelleri, beton cephe kaplama sistemlerinde yenilikçi ve çevre dostu bir kaplama malzemesi olarak dikkat çekiyor.

Minimalist ve modern tasarımların vazgeçilmezi, gücün timsali brüt betonun dünyadaki en hafif ve ince beton kaplama malzemesi halini temsil eden CRETOX beton cephe kaplama panelleri, yalın ve güçlü etkisini yansıtan zamansız mekanlar için tasarlanan, çimento esaslı ultra hafif yeni nesil doğal brüt beton panel kaplamanın ikon markası konumunda yer alıyor.

Şehir hayatının ruhundan ilham alan etkileyici yüzeyler yaratmak isteyenler için çimento ve doğal hammaddelerden üretilen CRETOX doğal brüt beton panel kaplamalar, modern mimariyi geleneksel tasarım yöntemlerinin ötesine taşıyıp yeni nesil yöntemlerle yaşatıyor.

İç mekan tasarım projelerinde brüt beton duvar kaplama paneli, beton blok duvar ve beton tavan kaplama olarak kullanılan CRETOX paneller; fonksiyonellik, dayanıklılık ve estetiğin daha da ön plana çıktığı yaratıcı dış cephe beton giydirme sistemlerinde çözüm malzemesi olarak tercih ediliyor. Avrupa Birliği kriterlerine uygunluğun ve kalitenin belgesi “CE Sertifikası”na sahip CRETOX Paneller, yangına dayanımda da EN-13501-1 standardında “A2-s1-d0” sınıfında “yanmaz” cephe kaplaması malzemesi olma özelliği taşıyor.

Özel Tasarım Mimari Beton Cepheler için “CRETOX Concrete Haute Couture”
CRETOX’ların en ayırt edici özelliği, tasarımcı ve mimarların hayallerindeki brüt beton tasarımlara imza atmasına imkan vermesinden geliyor. “CRETOX Haute Couture” özelliği ile 60×120 cm seri üretim beton panellere ek olarak projelere uygun ebat, renk ve desenlerde üretim yapılabilmesi, kütle blok brüt beton etkisi için 125×250 cm’e kadar serbest boy üretimden, segregasyonlu tahta kalıp beton desen panel kaplamalara; işlemeli fugalı özel tasarım 3D beton panellerden, doğal ahşap efektli beton dış cephe kaplama panellerine kadar sınırsız çözümler sunulmasına imkan tanıyor.

 
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…