İnce YapıÜrün

Object Carpet

Object Carpet Almanya’nın en kaliteli halı üreticisi olup, tüm halılar yüzde yüz Alman üretimidir. Marka, 2007 yılından itibaren Türkiye’de Surface Mimarlık ve Uluslararası Tic. Ltd. Şti tarafından temsil edilmektedir.

400 cm eninde rulo halı, 50×50 cm karo halı ve istenilen şekil ve boyutta parça halı üretimi yapan Object Carpet’ın; doku desenli halılar, çok çeşitli renk seçeneği olan düz renk halılar, çok renkli desenli halılar, düz ve bukle halılar, düz ve bukle karışık dokuma halılar gibi özel dokuma sistemleri ile üretilen geniş bir üretim yelpazesi mevcuttur. Tüm renk ve desenleri önemli mimarlar tarafından tasarlanmaktadır.

Üçgen kesitli özel Dupont/Altron iplikten üretilen %100 poliamit halılar ipek, altın, gümüş görünümlerine sahip olduğu gibi; %100 ipek ve %100 yün halılar da üretmektedir. Özel projeler için mimarların arzu ettiği özel desen ve renkte halılar ile oteller için % 80 yün – %20 polyamid halılar da üretilebilir.

Tasarım ve üretim teknolojileri ile birçok kez Red Dot ödülü almış olan Object Carpet, kendisinin geliştirdiği ve patentini aldığı özel WELLTEX tabanıyla halıda akustik özelliği en yüksek seviyeye çıkarmıştır.

WELLTEX Taban, Tüm Object Carpet Ürünlerinde Kullanılır

  • Patentlidir, tüm Object Carpet halılarının tabanıdır.
  • Bitümen, PVC, lateks yoktur; kanserojen madde içermez.
  • Mavi Melek (Blue Angel) Sertifikası vardır, son derece sağlıklıdır.
  • Hafiftir, taşıması ve döşemesi kolaydır, potluk yapmaz.

Tüm Object Carpet halıları %100 geri dönüşümlüdür. Ürünler kir ve leke korumasına sahiptir, toz ve leke tutmaz.

İlgili Yazılar
Haber

VitrA ve Tom Dixon İş Birliğine Wallpaper*’dan Sonra Red Dot Ödülü

İnce YapıÜrün

Interface Level Set - Woodgrain

İç Mekan ÜrünüÜrün

Kastamonu Entegre’den Gıdayla Temasa Uygun Panel Yüzeyleri: Glossmax, GlossmaxPro, Mattplus, Medelam, Teknolam