Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Remak Bronz Kapı Pencere Sistemleri

Remak, çelik ve paslanmaz çeliğin yanı sıra, bronz malzemeden ısı yalıtımlı kapı pencere ve cephe uygulamaları da yapıyor. 

İnce görünümüne rağmen oldukça dayanıklı, ekolojik ve sürdürülebilir özelliğe sahip profil sistemi ile standart kapı pencere ölçülerinin üstüne çıkarak, daha yüksek ve daha geniş ürünlere olanak sağlıyor.

Kapılarda pivot açılım, tek yöne açılım sağlanırken; pencerelerde ise modern pencere aksesuarları ve sızdırmazlık sağlayan contalar sorunsuz ve uzun ömürlü kullanım sunuyor. Doğru cam kombinasyonu ile yüksek ısı yalıtım değerlerine ulaşılıyor.

Remak, prestijli mimari projelerde yer almanın gururunu yaşarken, modern mimariye uygun tasarımların yaratıcısı olmak ve minimal profil kesitleri ile daha şeffaf ve estetik kapı pencereler üretmek çabasındadır. Kapı pencerelerin tasarım sürecinde birlikte çözüm oluşturup, üretim ve montajın tamamlanmasına kadar tüm evrelerde etkindir.

Remak dış cephe kapı-pencere doğramaları, EN 14351-1 normuna göre uygun performans değerlerine sahiptir. Isı yalıtımı, hava sızdırmazlık, yağmur geçirimsizlik ve rüzgar yükü üzerine test edilmiş ve testler başarılı sonuçlanmıştır. Yüzey bitimi, oksitlenmiş antik bronz görünümündedir; havadaki oksijenle etkileşime girdiğinde antik bronz yansımalar oluşturan sade, zarif ve antik bir malzemedir. Denize yakın uygulamalarda paslanmaya karşı yüksek dayanım gösterir.

Hem çağdaş hem tarihi mimariye uygun olan bronz doğramaların mat görüntüsü, estetik ve tasarım gücünü beraberinde getiriyor. Remak’ın benzersiz ürünleri ve uygulamaları, özgün mimari tasarımların yaratıcı gücüyle şekilleniyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…