Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Remak Bronz Kapı Pencere Sistemleri

Remak, çelik ve paslanmaz çeliğin yanı sıra, bronz malzemeden ısı yalıtımlı kapı pencere ve cephe uygulamaları da yapıyor. 

İnce görünümüne rağmen oldukça dayanıklı, ekolojik ve sürdürülebilir özelliğe sahip profil sistemi ile standart kapı pencere ölçülerinin üstüne çıkarak, daha yüksek ve daha geniş ürünlere olanak sağlıyor.

Kapılarda pivot açılım, tek yöne açılım sağlanırken; pencerelerde ise modern pencere aksesuarları ve sızdırmazlık sağlayan contalar sorunsuz ve uzun ömürlü kullanım sunuyor. Doğru cam kombinasyonu ile yüksek ısı yalıtım değerlerine ulaşılıyor.

Remak, prestijli mimari projelerde yer almanın gururunu yaşarken, modern mimariye uygun tasarımların yaratıcısı olmak ve minimal profil kesitleri ile daha şeffaf ve estetik kapı pencereler üretmek çabasındadır. Kapı pencerelerin tasarım sürecinde birlikte çözüm oluşturup, üretim ve montajın tamamlanmasına kadar tüm evrelerde etkindir.

Remak dış cephe kapı-pencere doğramaları, EN 14351-1 normuna göre uygun performans değerlerine sahiptir. Isı yalıtımı, hava sızdırmazlık, yağmur geçirimsizlik ve rüzgar yükü üzerine test edilmiş ve testler başarılı sonuçlanmıştır. Yüzey bitimi, oksitlenmiş antik bronz görünümündedir; havadaki oksijenle etkileşime girdiğinde antik bronz yansımalar oluşturan sade, zarif ve antik bir malzemedir. Denize yakın uygulamalarda paslanmaya karşı yüksek dayanım gösterir.

Hem çağdaş hem tarihi mimariye uygun olan bronz doğramaların mat görüntüsü, estetik ve tasarım gücünü beraberinde getiriyor. Remak’ın benzersiz ürünleri ve uygulamaları, özgün mimari tasarımların yaratıcı gücüyle şekilleniyor.

İlgili Yazılar
Çatı - Cepheİnce YapıÜrün

Çuhadaroğlu interal MN50 ve ST70

İnce YapıÜrün

Pentek'ten İnce Çizgiler, Büyük Boyutlar: rp fineline İnce Çelik Doğrama

İnce YapıÜrün

Pentek'ten Isı Yalıtımlı, İnce Çelik Doğrama: RP Fineline