Çatı - CepheÜrün

VMZINC® Titanyum Çinko ve Cephe Sanatı

Çatılarda yıllardır kullanılan VMZINC® titanyum çinko; uzun ömrü, bakım gerektirmemesi gibi maliyet unsurları düşünüldüğünde cephelerde de sıklıkla tercih ediliyor. 

İlk izlenim çok önemlidir. Bir yapının dışa bakan yüzü olarak tanımlanan cephe için, tasarım kadar kullanılacak malzemeler de önem taşır.

Çatılarda yıllardır kullanılan VMZINC® titanyum çinko; uzun ömrü, bakım gerektirmemesi gibi maliyet unsurları düşünüldüğünde cephelerde de sıklıkla tercih ediliyor. Alışılmışın dışında görsel ihtiyacı karşılaması ve diğer malzemeler ile uyumu gibi estetik görünümü, tasarım esnekliği ve ürün çeşitliliğiyle cephede de eserlere değer katıyor.

Farklı boyutta ve geometrideki parçaların bir araya gelmesi ile oluşan bütünlük; yatay, düşey veya diyagonal tasarım alternatifleri, homojen veya şaşırtmalı düzenlemeler yapılabilmesi ve tasarıma destek veren daha birçok özelliği ile VMZINC® cephe sistemleri, mimarların ve karar vericilerin beğenilerine sunuluyor.

Göz at

Bu içeriklere de göz atın...

Çatı - CepheÜrün

Işıklar Kaplama Tuğlalar

1 Mins read
Işıklar Yapı Ürünleri tarafından büyük bir özveri ve mühendislik çalışmaları ile üretilen Kaplama Tuğlalar, farklı yüzey dokusu sayesinde birçok projenin tercihi olmaktadır….
Hareketli DonatılarÜrün

WHOOP.

2 Mins read
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…