Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Remak Bronz Kapı Pencere Sistemleri

Remak, bronz malzemeden kapı-pencere imalatı ve özel tasarım mimari uygulamalar yapıyor.

Bronz doğramalarda pirinç alaşım malzemeden, dış cephede ısı yalıtımlı, iç mekanda ısı yalıtımsız profiller ile yüksek performans değerlerine sahip kapı-pencere üretiyor. Sürdürebilir mimariyi destekleyen, yüzde yüz geri dönüşümlü bronz malzemeden doğrama üretimi ile farkındalık yaratıyor.

Remak, projeye özel mimari uygulamalarda bronz malzemeyi, düz ve dairesel yüzeylerde kolon ve duvar kaplaması olarak uygulayabiliyor. Cam basamaklı merdivenlerde taşıyıcı iskelet ve galeri boşluğu alın kaplaması olarak, cam korkuluklarda ise cam tutucular, küpeşte ve metal aksam olarak kullanıyor.

Yüzey bitimi sarı parlak pirinç görünümünde veya oksitlendirilmiş antik bronz görünümünde olabiliyor. Pirinç alaşımlı malzeme, parlaklık ve kendine has rengi ile dayanıklılık ve paslanmazlık özelliğini bir arada taşıyor. Hem çağdaş mimaride hem tarihi mimaride özgün ve vakur bir çözüm oluşturuyor. Parlak veya oksitlendirilmiş görüntüsü; sadelik, zariflik ve geleneksel mimariyi ifade ediyor. Malzeme, havadaki oksijenle etkileşime girdiğinde yüzeyinde antik bronz yansımalar oluşarak malzemenin değeri artıyor, aynı zamanda fiziksel özellikleri de korunuyor. Bronz malzeme denize yakın binalarda paslanmaya karşı yüksek dayanım gösteriyor.

Remak, tarih boyunca antik binalarda rastlanılan bronz doğramayı günümüz mimarisine taşıyor. Modern ve prestijli binaların cephelerinde bronz kapı-pencere sistemi ile yeni çözümler uygulamaya koyuyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

Pentek'ten Isı Yalıtımlı, İnce Çelik Doğrama: RP Fineline

İnce YapıÜrün

Remak Yangın Cepheleri ve Camlı Yangın Kapıları

İnce YapıÜrün

Pentek Yangına Dayanıklı Camlı Kapı ve Sabit Bölmeler

×
İç Mekan ÜrünüKullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Remak Camlı Yangın Kapıları