İnce YapıÜrün

Remak Yangına Dayanıklı Kayar Kapıları

Remak Camlı Yangın Kapıları arasında EN standartlarına uygun, 30 dakika bütünsellik ve yalıtım sağlayan kayar kapılar da bulunuyor.

EI30 kayar kapılar, tek kayar kanatlı ve çift kayar kanatlı üretiliyor. Kayar kapı otomatik mekanizması yangına dayanım sertifikasına sahip. Yangına dayanıklı kanatlar ağır olduğu için yüksek taşıyıcı gücü olan model seçiliyor.

Yangına dayanıklı kayar kapılar, yangın sırasında bariyer haline dönüşür ve yangının bir bölgeden başka bir bölgeye geçmesini önler.

Mekanizmaya gelen yangın alarmı kapının kapalı konuma geçmesini sağlar. Kapalı konumdaki kayar kapı yangından tam koruma sağlar ve yangının dağılmasını önler. Panik kaçışı sağlamak için kayar kanatların kırılarak açılma (break-out) özelliği olmalıdır. Kayar kapılar duvara ya da yangına dayanıklı camekan içine monte edilebilir. Dış cephe için güneş ışığı korumalı yangın camları kullanılmaktadır.

Kayar kapılar DIN EN 1634-1: 2000-03 ile DIN EN 1363-1: 1999-10 normlarına göre test edilmiştir ve Remak kalitesiyle üretilmektedir.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…