Çatı - CepheÜrün

Rheinzink Titanyumlu Çinko Çatı Kaplamaları

Çinko, bakır ve titanyumdan oluşan %99,995 saflıkta bir çinko alaşımı olan RHEINZINK, tasarıma özgü pek çok farklı sistem sunuyor.

RHEINZINK – Titanyumlu Çinko ürünleri ile kaplanmış bir çatı, yapıyı tam anlamıyla korumanın yanı sıra, tasarıma sağladığı avantajlar ve detaylarda sunduğu estetik zenginlik ile yapıların ayrılmaz bir bileşeni oluyor.

RHEINZINK – Titanyumlu Çinko sistemleri ile yapılan çatı kaplamaları, çok yönlü kullanımlarından dolayı müze, villa, dağ evi gibi farklı yapılara hem modern ve estetik zenginlik kazandırıyor hem de geleneksel yönde uygunluk gösteriyor.

Baca, kuşluk (güvercinlik) ve kalkan duvarları gibi mimari bileşenler RHEINZINK ile birer yapı unsuru haline geliyor.

Tamamı sızdırmazlık garantisi sunan sistem alternatiflerine sahip olan RHEINZINK; CLASSIC bright-rolled, prePATINA blue-grey ve prePATINA graphite-grey olarak sunduğu yüzey alternatifleri ile çinkonun benzersiz doğal estetiğini sektörün kullanımına sunuyor.

Uzun kullanım ömrü, bakım gerektirmemesi, yanmaz – paslanmaz yapısı, ısıya dayanıklılığı, çevreye duyarlılığı ve estetik değerleri sebebiyle geleceğin malzemesi olarak nitelendirilen RHEINZINK – Titanyumlu Çinko, mükemmel şekillendirme, kıvırma ve sistem teknikleri ile iddialı ve karmaşık yapı tiplerinde bile uygun çözümler sağlıyor.

İlgili Yazılar
AltyapıÜrün

DELTA®-SPARXX: Yangın Geciktirici Buhar Kesici Örtü

Çatı - CepheÜrün

Dış Cephelere Mimari Dokunuş: Dekton

İnce YapıÜrün

ABS Alçı’dan Ultralight İç Mekân Alçı Plakası "Intreme Fit"