İç MekanProje

SAP İstanbul Ofisi

  • SAP’nin Global Emlak ve Tesis Yönetimi birimi liderliğinde yürütülen süreçte, iç mimari konsept, tasarım ve proje çalışmaları Mimaristudio tarafından gerçekleştirildi.

SAP Türkiye’nin yeni ofisi, şirketin hem global kimliğini hem de bilişim sektöründeki yenilikçi yüzünü yansıtırken, sadece çalışma değil aynı zamanda bir yaşam alanı olarak da tasarlanarak kullanıma sunuldu. 1.900 metrekare net kullanım alanına sahip yeni ofiste, fiziksel çalışma alanları yanında, çalışma kültürü ve alışkanlıklarını da değiştiren bir yaklaşım izlendi. Projede, SAP’nin yenilikçi ve “insan” odaklı yüzü, şirketin global tasarım kriterleri ile birleştirilerek, yepyeni bir çalışma ve yaşama alanı yaratıldı.

SAP Türkiye’nin İstanbul Ofisi, aynı zamanda çevreci ve sürdürülebilir hassasiyetiyle de ön plana çıkıyor. Biyofilik tasarım kriterleri dâhilinde katlarda yeşile, doğal malzeme ve formlara, canlı renklere yer verildi. Zamanının büyük bir kısmını kapalı mekânlarda geçiren çalışanların sadece fiziksel değil, zihinsel ve ruhsal anlamda da sağlıklı ve mutlu olabilecekleri, verimliliği ve üretkenliği yüksek bir çalışma ortamı yaratıldı. Dünyada son yıllarda adını daha çok duyduğumuz kurumsal well-being (esenlik) kriterleri dikkate alınarak interaktif bir ortam oluşturuldu. Böylece çalışanların azami gün ışığında, sürekli temiz havada, uygun ısısal ve akustik konfor şartlarında çalışmaları hedeflendi.

İlgili Yazılar
AltyapıÇatı - CepheÜrün

Dörken Sistem’den Yeşil Çatılara Özel Drenaj Sistemi: DELTA®-FLORAXX TOP

İç MekanProje

CoBAC Workspace

İç Mekan ÜrünüKullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Feltouch ve Ayça Akkaya Kul’dan Make Up Koleksiyonu

×
İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Dekton Liquid, Geleceğin Küresel Trendlerini Şekillendiriyor