İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Sensa’dan Yeni Egzotik Renkler

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticilerinden Cosentino, lekelere karşı özel korumalı egzotik granit ve kuvarsit ürün yelpazesi Sensa’yı Türkiye pazarına sunuyor. Göz alıcı estetiğe sahip yeni renkler geniş bir kullanım seçeneği vadediyor.

Farklı Beğeniler İçin Orinoco
Siyah zemin üzerine yumuşak damarlara sahip koyu Hint graniti Indian Black, klasik seven kullanıcılar için mükemmel bir seçim olurken, beyaz damarlara sahip siyah Brezilya graniti Black Beauty, patineli görüntüsüyle farklı beğenilere hitap ediyor. Altın, beyaz ve bakır renginde geniş damarlara ve büyük dalgalara sahip muhteşem görüntüsüyle Brezilya graniti Orinoco, iddialı mekanlar için bir alternatif oluyor.

Sofistike Mekanlar İçin Taj Mahal
Yumuşak gri ve beyaz tonlarındaki Brezilya kuvarsiti White Macaubas’a, klasik mermeri andıran, göz alıcı ve zarif bir görünüm sağlayan ince doğrusal damarlar damga vuruyor. Yumuşak krem rengi bir fonda sıcak kahverengi damarlı dokulara sahip Taj Mahal, her mekana sofistike bir tarz katarak farklı ortamlara uyum sağlıyor.

 

Senguard NK ile Yüksek Koruma ve Kolay Bakım
Sensa’nın yeni renkleri mutfaklarda yaygın olarak bulunan asitli maddelere karşı mükemmel bir leke koruması sunuyor ve özel bakım gerektirmiyor. Taşın yüzeyine uygulanan Senguard NK leke koruması ayrıca UV ışınlarına karşı da koruma sağlıyor. Bu da doğal taş yüzeylerinin iç ve dış mekanlarda kullanılmasına izin verirken, taşın nefes almasını sağıyor ve doğal rengini koruyor. Gıda ile temas etmesi halinde güvenli olduğunu kanıtlayan NSF sertifikası sayesinde rahatlıkla mutfak tezgahı olarak kullanılıyor.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Taşlar: Kuvarsitler
Tamamına yakını kuvarstan oluşan çok sert bir metaformik kayaç olan kuvarsit, geleneksel mermer gibi görünse de daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir doğal taş arayanlar için mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Yeni kuvarsit renkler, Cosentino Ar-Ge ekibi tarafından doğal taşlar için geliştirilen Senguard NK leke korumasına sahip. 2 cm kalınlığa sahip Cosentino Sensa yüzeylerin tümü, on beş yıl gibi uzun süreli bir garanti sunuyor.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

İnce YapıÜrün

Dekton Optimma: Duvarlar İçin Özel Üretildi

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar