Dış Mekan ÜrünüÜrün

SunParadise, Bahçe Keyfini Kış Mevsimine Taşıyor

Şehir hayatı içinde insanları ev konforundan kopmadan doğaya yakınlaştıran kış bahçeleri, sunduğu estetik görüntü ve huzur veren tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Yenilikçi ürün portföyü ile adını duyuran kış bahçeleri ve katlanır sistemler markası SunParadise, bahçe, teras, veranda veya balkon gibi açık mekanlarda kış soğuğunu keyfe dönüştüren sıcak yaşam alanları oluşturuyor.

Ortamın nemini ve oksijen seviyesini kontrol eden yeni nesil pencere sistemlerini müşterilerine sunan SunParadise’ın eksi 30 dereceye varan soğuk ve sert hava koşullarına dayanıklı sistemleri yüksek oranda enerji tasarrufu da sağlıyor. Su sızdırmalarına karşı yüksek dayanıma sahip SunParadise ürünleri yağmur, kar, dolu ve şiddetli rüzgar gibi zorlu iklim koşullarına uygun şekilde üretiliyor. Soğuk ve sert hava koşullarının yanı sıra hırsızlık gibi risklere karşı da üstün bir performans sergileyen SunParadise, bu alandaki üstünlüğünü “Secured by Design” sertifikası ile belgelemiş durumda.

Avrupa’da 20 Ülkeye İhracat Yapıyor
İsviçre merkezli Wingroup bünyesinde faaliyet gösteren SunParadise, ürünlerini Adapazarı’nda yer alan Alimex çatısı altında üretiyor. Alüminyumdan kapı, pencere ve kış bahçesinden oluşan ürün gamını Avrupa’nın yirmi ülkesine ihraç eden Alimex ayrıca, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Türkiye’deki firmaların inovasyon karnelerini çıkararak her yılın inovasyon liderlerini belirleyen İnovaLig’de İnovasyon Döngüsü kategorisinde 960 firma arasında 52. oldu.

Türkiye ve Avrupa’daki Ar-Ge departmanlarının yürüttüğü çalışmalarla ürünlerini geliştirerek, yeni tasarımlara imza atan SunParadise’ın özel tasarım kapı modeli “Spidoff” 2017 yılında 6. Design Turkey Endüstriyel Tasarım Yarışması’nın Yapı Bileşenleri kategorisinde tasarım ödülüne layık görüldü.

2018 yılında birçok sektör ve endüstride kendini gösteren kişiselleştirme, enerji tasarrufu ve akıllı sistemlerin varlığı pencere ve kapılarda da görülmeye başlanıyor. Kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda kişiye özel tasarımlar da yapan Sun Paradise, yaptığı çalışmalarla 2017 yılı sonunda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan onaylı tasarım merkezleri arasına girdi.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…