Çatı - CepheÜrün

Titanyumlu Çinko Cephe Kaplamaları

RHEINZINK çinko, bakır ve titanyumdan oluşan % 99,995 saflıkta bir çinko alaşımı olup, bu konuda bir dünya markasıdır.

Atmosferik koşullardan etkilenerek doğal yollarla değişime uğrayan yüzeyde oluşan patina tabakası, sadece ürünü korozyona karşı korumakla kalmayıp aynı zamanda kendini nesiller boyu temizleyen bir yüzey meydana getirir. Malzemenin kendi kendini iyileştirme özelliği, malzeme üzerinde oluşabilecek her türlü çiziğin kısa sürede kaybolmasını sağlamaktadır.

Tamamı sızdırmazlık garantisi sunan sistem alternatiflerine sahip olan RHEINZINK; CLASSIC bright-rolled, prePATINA blue-grey ve prePATINA graphite-grey olarak sunduğu yüzey alternatifleri ile çinkonun benzersiz doğal estetiğini sektörün kullanımına sunuyor.

Kaliteli görünümü ve birçok farklı işlenme olanağı ile RHEINZINK, çatı ve cephe kaplamalarında ideal bir malzemedir. Mükemmel şekillendirme, kıvırma ve sistem teknikleri ile iddialı ve karmaşık yapı tiplerinde bile uygun çözümler sağlamaktadır.

Uzun kullanım ömrü, bakım gerektirmemesi, yanmaz – paslanmaz yapısı, ısıya dayanıklılığı, çevreye duyarlılığı ve estetik değerleri sebebiyle RHEINZINK Titanyumlu Çinko, geleceğin malzemesi olarak nitelendirilmektedir.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

Dış Cephelere Mimari Dokunuş: Dekton

AltyapıÇatı - CepheÜrün

Dörken Sistem’den Yeşil Çatılara Özel Drenaj Sistemi: DELTA®-FLORAXX TOP

Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK Titanyumlu Çinkonun Doğal Malzemelerle Uyumu