Hareketli DonatılarÜrün

Tuna Ofis ile Yaratıcı Fikirler Masa Başında Çıkıyor

Lea Çalışma Grubu

Tuna Ofis & Tdesign Studio Tasarım Bölüm Başkanı Ozan Sinan Tığlıoğlu’nun tasarımı olan “Lea”; reklam ajansı, grafik atölyesi gibi kreatif işler ile ilgilenen firmalar düşünülerek hayata geçirildi. Toplantılar için ayrı bir oda gerekliliğini ortadan kaldıran sistem, bu sayede işlerin bölünmesinin önüne geçerek zaman kazandırıyor ve verimlilik sağlıyor.

Ahşap ayaklarının yanı sıra plastik malzeme kullanılmayan organik yapısıyla da klasik çalışma gruplarından ayrılan Lea; modern çizgileri, yumuşak hatları, puf ve oturma bankı kullanımına olanak sağlayan tasarımı ve çalışanlara özel alan yaratan bölücü panelleriyle ofislerin havasını değiştiriyor.

Ofisler ve Konferans Salonlarında Yeni Nesil Koltuklar: Linq


Ofis koltuklarında 127 yıllık deneyime sahip dünya markası Girsberger ve 47 yılı aşkındır Türkiye’nin önde gelen ofis mobilyası markası Tuna Ofis’in ortak üretim tesisi kurarak oluşturdukları Tuna Girsberger markası, estetiği ve ergonomiyi bir arada sunan tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Üstün standarttaki ürünleriyle modern ofisler yaratan Tuna Girsberger’in yeni ürünü “Linq”, ortak alanlar ve çalışma alanları için tasarlandı.

Linq ile bir kullanıcının ihtiyacı olabilecek tüm ergonomik fonksiyonların bir araya getirilmesi hedeflendi. Kullanım kolaylığı ve tasarımıyla ortak alanlar ve çalışma alanları için ideal bir ürün olan Linq çalışma koltukları, sırt yapısıyla nefes alabilen bir özelliğe sahip. Tasarımcı Jonathan Preswich tarafından Tuna Girsberger için tasarlanan Linq çalışma koltuğu, 5 yıl garantili olarak satışa sunuluyor.

Tuna Ofis’ten iF Design Ödüllü Tasarım: Poff Puf

Tuna Ofis, dünyanın önemli tasarım yarışmaları arasında yer alan iF Design 2017’de ödül almaya hak kazandı. Elli dokuz ülkeden 5.500 ürünün değerlendirildiği yarışmada, “Ofis Lounge” disiplininde ödüle layık görülen “Poff Puf”, iF Dünya Tasarım Kılavuzu’ndaki prestijli tasarımlar arasında yerini aldı.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…
×
İç Mekan ÜrünüÜrün

Ofisler ve Toplantı Salonlarında Yeni Nesil Koltuklar: Linq