Hareketli DonatılarÜrün

WHOOP.

Biraz daha sessizlik… Daha bireysel, daha sakin, “kendi başına” huzur bulunabilecek veya çalışılabilecek bir ortam, zor karşılanabilen bir ihtiyaç haline geldi.

Özellikle metropol şehirlerde; kalabalık açık ofisler, alışveriş merkezleri, hastaneler, terminaller, okullar gibi nüfusun hızla artış gösterdiği ve aynı süre içinde dolup boşalan mekanlarda bu ihtiyacın karşılanması daha da zor.

İyi haber şu ki; kalabalık ofislerde özel görüşmeler yapabilmek için, personel toplantıları gerçekleştirmek için, dışarı çıkmadan bir telefon görüşmesi için, bir sınav hazırlığı için, konsantrasyon gerektiren önemli sunumlar için, çalan telefonun diğer ucundaki kişiyi rahatça duyabilmek için, birkaç kişi bir araya gelip sohbet etmek, ya da belki sadece mevcut ortamından uzaklaşıp meditasyon yapmak için artık kuytu köşeleri aramak gerekmiyor.

Yüzde Yüz Yerli Tasarım

WHOOP. markası, bu gibi kaygıların sonucunda var oldu. Büyük bir titizlik ve uzun bir Ar-Ge çalışmasının ardından sahaya çıktı ve kullanıcıları ile buluşmak için hazır. ODTÜ Teknokent’teki Ar-Ge Merkezi’nde, son teknoloji ve trendlerin ışığında yüzde yüz yerli tasarım ve mühendislik gücü ile geliştirildi ve farklı ihtiyaçlara pratik çözümler sunmak için dört farklı sürdürülebilir model tasarlandı.

  • Telefon görüşmeleri için: WHOOP. Phone,
  • Konsantrasyon gerektiren bireysel çalışmalar için: WHOOP. Work,
  • Küçük çaplı özel görüşmeler için: WHOOP. Chat,
  • Toplantılar için: WHOOP. Meet.

WHOOP. ürünlerine ulaşmak ve sahip olmak hiç zor değil. Firma, kullanıcıları için birçok özel kullanım formülü geliştirdi. Kullanıcılar, satın alma seçeneği dışında uzun dönem kiralama opsiyonunu da değerlendirip, yatırımlarını daha verimli yönetebilir.

WHOOP. kabinleri, özel olarak geliştirilmiş mobil uygulamasıyla cep telefonu kullanılarak bulut üzerinden yönetilebilir ve rezerve edilebilir; içindeki aydınlatma, havalandırma, klima gibi fonksiyonel ekipmanların kontrolleri kolaylıkla yapılabilir. Kabinler, satış mağazası ziyaret edilerek bizzat deneyimlenebilir.

İlgili Yazılar
Ürün

Penta: Farklı Formlar Ustalıkla Buluştu

Hareketli DonatılarÜrün

Bürosit’ten CEO Yönetici Grubu

Hareketli DonatılarÜrün

Bürosit'ten Ofislere Şık Bir Dokunuş: Gordion

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.