Biraz daha sessizlik… Daha bireysel, daha sakin, “kendi başına” huzur bulunabilecek veya çalışılabilecek bir ortam, zor karşılanabilen bir ihtiyaç haline geldi.

Özellikle metropol şehirlerde; kalabalık açık ofisler, alışveriş merkezleri, hastaneler, terminaller, okullar gibi nüfusun hızla artış gösterdiği ve aynı süre içinde dolup boşalan mekanlarda bu ihtiyacın karşılanması daha da zor.

İyi haber şu ki; kalabalık ofislerde özel görüşmeler yapabilmek için, personel toplantıları gerçekleştirmek için, dışarı çıkmadan bir telefon görüşmesi için, bir sınav hazırlığı için, konsantrasyon gerektiren önemli sunumlar için, çalan telefonun diğer ucundaki kişiyi rahatça duyabilmek için, birkaç kişi bir araya gelip sohbet etmek, ya da belki sadece mevcut ortamından uzaklaşıp meditasyon yapmak için artık kuytu köşeleri aramak gerekmiyor.

Yüzde Yüz Yerli Tasarım

WHOOP. markası, bu gibi kaygıların sonucunda var oldu. Büyük bir titizlik ve uzun bir Ar-Ge çalışmasının ardından sahaya çıktı ve kullanıcıları ile buluşmak için hazır. ODTÜ Teknokent’teki Ar-Ge Merkezi’nde, son teknoloji ve trendlerin ışığında yüzde yüz yerli tasarım ve mühendislik gücü ile geliştirildi ve farklı ihtiyaçlara pratik çözümler sunmak için dört farklı sürdürülebilir model tasarlandı.

  • Telefon görüşmeleri için: WHOOP. Phone,
  • Konsantrasyon gerektiren bireysel çalışmalar için: WHOOP. Work,
  • Küçük çaplı özel görüşmeler için: WHOOP. Chat,
  • Toplantılar için: WHOOP. Meet.

WHOOP. ürünlerine ulaşmak ve sahip olmak hiç zor değil. Firma, kullanıcıları için birçok özel kullanım formülü geliştirdi. Kullanıcılar, satın alma seçeneği dışında uzun dönem kiralama opsiyonunu da değerlendirip, yatırımlarını daha verimli yönetebilir.

WHOOP. kabinleri, özel olarak geliştirilmiş mobil uygulamasıyla cep telefonu kullanılarak bulut üzerinden yönetilebilir ve rezerve edilebilir; içindeki aydınlatma, havalandırma, klima gibi fonksiyonel ekipmanların kontrolleri kolaylıkla yapılabilir. Kabinler, satış mağazası ziyaret edilerek bizzat deneyimlenebilir.

Göz at

Bu ürünlere de göz atın...

İnce YapıÜrün

Pentek'ten Yangına Dayanıklı Camlı Bölme Duvar ve Cephe Sistemleri

1 Mins read
Yangına dayanıklı bölme duvarlar ve cepheler, dayanım süresi boyunca yangının yayılımını engelleyen yapı elemanlarıdır. Bu sürede oluşturdukları güvenli kaçış koridorları, insanların kolaylıkla…
Söyleşi

Ayça Taylan ve Nail Egemen Yerce

3 Mins read
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir