Islak MekanÜrün

Geberit CleanLine: Zamansız Tasarım, Kolay Temizlik

Geliştirdiği inovasyonlarla banyo mimarisini yeniden yorumlayan Geberit, banyolar için pratik, estetik ve kullanışlı ürünler tasarlamaya devam ediyor. Geberit’in inovatif tasarımı CleanLine duş kanalı, modern duşlarda hijyenik çözümler arayanlar için geliştirildi.

Duş alanlarının ortasına ya da duvar kenarına yerleştirilebilen CleanLine duş kanalları, keyifli bir duş deneyimi yaşamak isteyenler için tasarlandı.

Temiz ve Çekici

Sıradan duş kanallarının en büyük sorunu kapaklarının altında biriken kirler. Geberit CleanLine duş kanalları bu soruna ideal bir çözüm sunuyor; temizliği zorlaştıracak gizli kenar ve köşeleri ortadan kaldırıyor. Kullanıcılarına hijyenik bir kullanım sağlayan CleanLine duş kanalları, çıkarılabilen tarağı sayesinde saç veya diğer büyük parçaları etkili bir şekilde tutarak duşlarda sıkça yaşanan tıkanma sorununu önlüyor. Şık tasarımı ve paslanmaz çelik kapağı sayesinde ise banyolara modern bir hava katıyor. CleanLine20, ayrıca özel tasarımlı sifonu sayesinde de banyolarda istenmeyen kokuların oluşumunu önlüyor.

Son Derece Şık ve Pratik

İsteğe göre duvar kenarına da yerleştirilebilen duş kanalının paslanmaz çelik kapağı, duş alanının ölçüsüne uygun olarak kesilebiliyor. Son ayrıntısına kadar düşünülmüş montaj ve sızdırmazlık teknolojisine sahip olan CleanLine duş kanalları tüm standart zeminlere uygulanabiliyor. Üstelik bunu yapmak sıradan zemin montajı kadar kolay oluyor.

Modern görünümü ve fonksiyonel kullanımıyla banyo dekorasyonuna önem verenlerin tercihi Geberit, CleanLine duş kanalları ile hemzemin banyolar yaratmak isteyenlere şık ve hijyenik bir çözüm sunuyor.

Son kullanıcının tercihine göre kişiselleştirilebilen CleanLine20 duş kanalı da mevcuttur. Banyo zemininde kullanılan malzeme ile kaplanabilmesi sayesinde kullanıcısının banyosuyla bir bütün oluyor ve neredeyse görünmez bir gider alanı yaratıyor.

  • Pratik: Üretim esnasında gövdeye entegre edilen izolasyon bezi kolay montaj imkanı sunuyor ve sızdırmazlık sağlıyor.
  • Kullanıcı dostu: Geberit CleanLine duş kanalları kolayca temizlenebiliyor.
  • Kapağa entegre edilmiş tarak: Hijyenik tarak, kiri ve saçı tutarak tıkanıklıkları önlüyor. Tarak kolayca çıkarılıp yıkanabiliyor.
  • Kesilebilir: Geberit CleanLine duş kanalları montaj yapılacak bölgenin ölçülerine göre kesilebiliyor. Böylece duş alanına özel uygulama olanağı ile tasarım özgürlüğü sunuyor.
  • Kişiselleştirilebilir: Seramik veya taş ile kaplanabilen duş alanında tasarım özgürlüğü sunuyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…
×
Islak MekanÜrün

Banyo Mimarisine Değer Katan Tasarım: Geberit Sigma21