Çatı - CepheÜrün

ASAŞ’ın Rescara Elite Markası Altında Sunduğu Ombrae Ürünü, Dış ve İç Mekanlarda Fark Yaratıyor

Gelişmiş sistem tasarımları ve yüzey malzemeleri ile her zaman sektöre yenilikler sunan ASAŞ, teknik uzmanlığını estetikle birleştiriyor.

ASAŞ’ın Rescara Elite markası altında pazara sunduğu yeni Ombrae ürünü; özgün tasarımı sayesinde ortaya çıkan yansıtma etkisi ile düzlemsel yüzeylerde üç boyut efekti oluşturarak, dış ve iç cephe tasarımlarını farklı bir boyuta taşıyor.

Her yıl sektördeki en yeni tasarımların tanıtıldığı rafine bir etkinlik olarak düzenlenen [email protected] fuarında mimarların beğenisine sunulan Ombrae, en yenilikçi ürünlerden biri seçilmişti.

Yanma direnç sınıfı A2 ve üzeri olan cephe kaplama sistemleri sunan Rescara Elite markasının Skypanel Sistemleri; soğuk cephe kaplamaları, dekoratif soğuk cephe kaplamaları ve dekoratif duvar kaplamaları için farklı tiplerde birçok çözüm sunuyor.

Skypanel ürün gruplarından en yenisi olan Ombrae ürünleri hem yangına karşı dayanımı ile güvenlik avantajı sağlarken, hem de esnek tasarım imkanlarıyla estetik beklentilere yanıt veriyor.

Bilgisayarlı dijital işleme yöntemiyle tasarlanan ve son teknolojiyle üretilen panellerin yüzeyindeki üç boyutlu pikseller, ışığın çeşitli tonlarını yansıtarak cephelerde geometrik desenlerden gerçekçi fotoğraflara uzanan sınırsız uygulama seçeneği sunuyor ve her proje bir sanat eserine dönüşüyor.

Ombrae ürünü ile dış cephelerde projenin konseptine uygun olarak tasarımlar hayata geçirilirken; güneş ışığının levhadaki deliklerden süzülmesiyle hem iç mekanın aydınlatılması sağlanmakta hem de levha üzerindeki desenin yarattığı gölge ile tasarımın yansımaları iç mekanda da görülmektedir. Özellikle yapılarda enerji verimliliğinin öneminin artması ve kontrollerinin kritik bir konu haline gelmesiyle; hava akımını yönlendirme, ısı yer değiştirmesi, gürültü engelleme gibi özellikleri ile Ombrae, sektörde ürün seçiminde aranan niteliklerde ön sıralarda yer alıyor.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

Dış Cephelere Mimari Dokunuş: Dekton

Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK Titanyumlu Çinkonun Doğal Malzemelerle Uyumu

Çatı - CepheÜrün

CRETOX® Beton - Hafif Beton Cephe Duvar Kaplama Paneli