İç Mekan ÜrünüÜrün

Belenco’yu Seçmek İçin Çok Neden Var

Kuvars yüzey üretiminde Türkiye’de ve uluslararası pazarda liderliği hedefleyen Belenco, Türkiye’nin zengin ve nitelikli kuvars mineralini tasarım, sanat ve teknoloji ile yorumlayarak, katma değeri yüksek, çağdaş tasarımlarla uyumlu, estetik ve işlevsel kuvars yüzey ürünlerine dönüştürüyor.

Kuvarsla Gelen Işıltı
Belenco Kuvars Yüzeyler, ışıl ışıl görünümünü içerdiği kuvarsın doğal parlaklığından alır. Parlaklık sağlayıcı hiçbir kimyasal içermez. Zamanla cila ya da başka bir yüzey işlemine ihtiyaç duymaz.

Her Zaman Hijyeniktir
Sıvı emmeyen, gözeneksiz, kompakt yapısıyla leke tutmayan, bünyesinde mikroorganizmaların üremesine izin vermeyen Belenco, hijyenik bir yüzeydir. Belenco’nun hijyenik yapısı ve gıda temasına uygunluğu NSF tarafından onaylanarak, üzerinde yiyeceklerin güvenle hazırlanabileceği NSF51 sertifikası ile belgelenmiştir.

Çizilme Dayanımı
%90’ın üzerinde kuvars minerali içeren Belenco tezgahlar, gözeneksiz yapısı sayesinde yüzeyinde kalıcı leke barındırmayacak şekilde üretilmektedir.

İnsan Sağlığı İçin Güvenli
Belenco Kuvars Yüzeyler, insan sağlığı için zararlı herhangi bir gaz salınımı gerçekleştirmez. Bu özellik, uluslararası bir kurum olan Greenguard Environmental Institute tarafından da belgelenmiştir.

Belenco İnovatif Ürün Yelpazesi ile Büyüyor
Belenco 2018 koleksiyonu, değişen zevk ve ihtiyaçlara cevap verebilen birbirinden şık parlak ve seta (mat) dokulu yüzey seçenekleri sunuyor. Parlak yüzey ürünleri ile kuvarsın doğal ışıltısını mekanlara taşıyabilir ya da Seta ürün seçeneği ile ipeksi yüzeylerin rahatlatıcı hissi ile yenilenebilirsiniz.

Belenco, 2018 yılında Türkiye’de ilk defa robot kol teknolojisi ile uzun damarlı, doğal taş görünümlü kuvars yüzeyler üretmeye başlamıştır ve yılın ikinci yarısı itibariyle yeni ürünlerini pazara sunmaktadır. Doğal Calacatta ve Nero Marquina mermerlerinden esinlenerek tasarlanmış yeni ürünler, canlı uzun damarları ve kendine özgü doğal desenleri ile projelere değer katmaya hazır.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler

Haber

SRA Stone Gallery Antalya Deposunu Açtı

İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Cosentino'dan Ethereal Collection

×
İç Mekan ÜrünüÜrün

Belenco’yu Seçmek İçin Çok Neden Var