Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Çukurova Isı’nın Yeni Dekoratif Isıtıcıları: Elite ve Performa

Endüstriyel ve ticari ısıtma sistemleri konusunda 1991 yılından beri faaliyet gösteren ve on bini aşkın referansı ile Türkiye’nin önde gelen firmalarından Çukurova Isı, yeni cihazları Elite ve Performa serisini piyasaya sundu.

Özellikle estetik kaygısı bulunan şık mekanlar için şık görünüm sunan seramik plakalı radyant ısıtıcılar 5-7 kW ve 7-11 kW””lık iki ayrı kapasiteye sahiptir.

LCD televizyon görüntüsü ile çok şık olan Elite serisi ve siyah mat görüntüsü ile her türlü mekana ve dekorasyona uyum sağlayan Performa serisi ısıtıcılar, kafe ve restoranlar için konforlu ısıtma imkanı sağlamaktadır.

Rüzgar Dayanımı
Karşıdan gelen rüzgarları %100 oranında kesebilen benzersiz cam koruması ve korunaklı yapısı sayesinde, Elite serisi ısıtıcılar en yüksek rüzgar dayanımına sahip seramik plakalı radyant ısıtıcılardır. Performa serisi ısıtıcılarda ise, seramik plakaların önüne yerleştirilen dekoratif ızgaralar sayesinde rüzgar önemli ölçüde yavaşlatılmakta ve yanmanın devamı sağlanmaktadır.

Alman Malı Seramik Plakalar ve Çift Kademeli Yakma Sistemi
Hem Elite hem de Performa serisinde var olan Alman malı seramikler ve patentli yakma sistemi sayesinde, cihazlar daha yüksek rüzgar hızlarında yanmaya devam etmekte ve böylelikle verimleri maksimize edilmektedir. Isıtıcılarda bulunan çift kademeli brülörler vasıtasıyla, istenen konfor düzeyi sorunsuzca yakalanmaktadır. Havanın sıcaklığına göre yüksek veya düşük kademeli ısıtma ile rahatsız olunmadan ısıtma yapmak mümkündür.

Yansıtıcı Reflektör
Piyasadaki birçok üründe bulunmayan reflektör, Elite ve Performa serisi ısıtıcıların performanslarını artıran bir diğer unsurdur. Bu sayede cihazlardan yayılan enerji odaklanarak, havaya değil mekandaki müşterilere yönlendirilir.

Paslanmaz Çelik Yapı ve Montaj Konsolu
Isıtıcıların tüm gövdesi dış ortam şartlarında maksimum koruma sağlayan paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve böylelikle uzun seneler boyunca sorunsuzca kullanım imkanı sunulmaktadır. Kolay montaj imkanı sağlayan bağlantı askı konsolu aynı zamanda tüm kablo ve hortumları gizleyerek, şık bir görünüm oluşturur ve estetik görüntüye katkı sağlar.

Uzaktan Kumanda
Uzaktan kumanda modülü dahili olarak sunulmaktadır. Tek bir kumanda ile 16 cihaza ve 50 m””ye kadar kontrol imkanı sağlamaktadır.

Göz at

Bu ürünlere de göz atın...

Dış Mekan ÜrünüÜrün

Decovita Seramik’ten Dış Mekanlara Özel Çözümler

1 Mins read
Yaz mevsimi geride kalsa da bahçede vakit geçirmek için havalar hala güzel. Decovita Seramik, bu son güzel havaları değerlendirmek isteyenler için bahçelerde…
Söyleşi

Beysun Mert

3 Mins read
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…